خرید سیگار برگ
مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
آموزش آشپزی
آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاب
تور کویر مرنجاب
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
سنگ تراورتن
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۳۳:۴۰

وب سايت يك رسانهء جديد است و شيوهء جديدي براي بازكردن راه هاي ارتباط با مشتريان در سراسر جهان مي باشد. در اين مقاله به اهميت طراحي سايت و بروز نگه داشتن آن مي پردازيم.

طراحي سايت ايجاد يك رسانه ايست كه شيوهء بيان آن در واقع هنري مي باشد وبه شما اجازهء ابراز احساسات و افكار به سبك و روش شخصي خودتان را خواهد داد.
وقتي ده سال پيش يك طراحي سايت جديد انجام ميشد، نتيجه شيوه هاي قديمي گاهي بيشتر جواب ميداد و بيشتر در ذهن بازديدكننده باقي ميماند. اولين و مهمتراز همه موارد، به ياد داشته باشيد كه T در HTML به معناي Text و يا محتوا مي باشد.

در متن هرگز نبايد از واژه هاي گرافيكي استفاده نماييد، مگرآنكه آرم تجاري شركت شما باشد. به دلايل زيادي اين مورد بسيار پر اهميت مي باشد. اول از همه اين كه واژه هاي محتوا ممكن است توسط بازديدكنندگان كپي شده و در جاي ديگري از آن استفاده شود. اين امكان در عناوين و سرفصل صفحات كه به صورت گرافيكي هستند وجود ندارد.
دوم اينكه سايز عناوين صفحات در مرورگر مورد نظر شما قابل تغيير نيست، در حالي كه سيستم مبتني بر فونت اين قابليت را دارد.

نكتهء سوم اين است كه هنوز بسياري از مرورگرها گزينه هايي براي مسدود كردن گرافيك صفحات به بازديدكنندگان ارائه مي كنند، به خصوص براي كساني كه مرورگرها را در گوشي موبايل خود باز مي نمايند. دليل آن هم صرفه جويي در مصرف پهناي باند مي باشد.
هنگامي كه صحبت از گرافيك در طراحي سايت مي شود، در برابر اصرار استفاده از فونت هاي فانتزي مقاومت نماييد. وب سايت شما بايد قابل خواندن و خوانا باشد. فونت هاي مختلفي براي نمايش بر روي صفحه با حداقل فشار بر روي چشم هنگام خواندن طراحي شده است. در ميان آنها مي توان به فونت هاي Georgia-verdana-MS times- new roman اشاره كرد.
به همين ترتيب براي راحتي و ساده تر شدن طراحي سايت خودتان مطمئن شويد فونت مورد نظرتان را در فايل css نيز تنظيم نموده ايد. اين امر به شما اجازه خواهد داد كه با تغيير يك فونت در ليست ، تمامي تغييرات لازم در تمامي وب سايت انجام شود. بسياري از ابزارهاي طراحي سايت مدرن، فايل هاي css را به راحتي مديريت و اداره مي نمايد؛ اما اينكه چه مقدار مي خواهيد به اين امر در طراحي سايت تان بپردازيد به انتخاب شما بستگي دارد.
همچنين css راه مناسبي براي اجتناب از دو اشتباه رايج در طراحي سايت كه در اواخر دههء 90 وجود داشت نيز مي باشد؛ استفاده از جداول غير ضروري و استفاده از پس زمينه هاي tiled كه معمولا با رنگ هاي زننده همراه بود. Css به شما اين اجازه را ميدهد كه پس زمينه اطراف محتوا و مطالب سايت خود را بدون ايجاد هيچ مانعي در حركت مرورگر به صورتي كه دوست داريد تنظيم نماييد.
در حالي كه وجود پس زمينه هاي tiled با رنگهاي زننده، طراحي سايت شما را خشن و ناملموس نشان خواهد داد. مطمئناً امروزه اين روش در طراحي سايت روش مناسبي نيست و استفاده نمي شود. در اكثر پس زمينه هاي صفحات وب سايت بايد از رنگهاي سفيد،خاكستري و يا آبي خاكستري روشن استفاده شود. زيرا راحت ترين رنگها براي بهترخوانده شدن متن در صفحات وب سايت مي باشد.
در حالي كه استفاده از اين رنگ ها، طراحي سايت شما را بسيار شيك مي كند، از استفادهء متن سفيد با پس زمينهء سياه جداً خودداري نماييد. حتي اگر بايد از پس زمينهء تيره استفاده نماييد، به دليل توهم نوري كه كار كردن با مطالب صفحات با پس زمينه هاي تيره ايجاد مي كند، از اندازه هاي نسبتاً بزرگتر براي فونت مطالب استفاده نماييد.
در طراحي سايت تان از استفاده از انيميشن هاي GIF و تگ هاي چشمك زن اجتناب نماييد. چيزهايي كه با انيميشن GIF طراحي مي شوند با css و يا جاوااسكريپت بهتر به كارگرفته مي شوند و در مقابل اكثر نرم افزارهاي خوب طراحي وب سايت اين كار را براي شما انجام مي دهند و لازم نيست خودتان كدنويسي آن را انجام دهيد.
GIF ها به طور كلي با توجه به پايين بودن bit شان بايد از آنها اجتناب نماييد. به جاي آن از PNGها براي داشتن پس زمينه هاي شفاف و يا انيميشن استفاده نماييد. PNGها هر چيزي كه شما بخواهييد را مانند GIF با عمق رنگ JPEG با هم تركيب مي نمايد.


در مورد ساماندهي وب سايت خود فكر كنيد – اطمينان حاصل فرماييد كه طراحي سايت به گونه اي انجام مي شود كه امكان بازگشت از هر صفحه اي از وب سايت به نقشه سايت و يا صفحهء اصلي وجود خواهد داشت. زيرا افراد اغلب از طريق موتورهاي جستجو به لينك صفحات مختلف وب سايت شما وارد مي شوند. هنگامي كه به بالا رفتن رتبهء وب سايت خود در موتورهاي جستجو به طرز وسوسه انگيزي فكر مي كنيد، به ياد داشته باشيد در مرحلهء اول بايد براي انسانها وب سايت خود را طراحي نماييد و نه براي ربات هاي موتورهاي جستجو.


اگر بازديدكننده 3 خط از مطالب وب سايت شما را خواند و با حروف شكسته و نامفهوم مواجه شد و دكمهء بازگشت را كليك نمود، ديگر مهم نيست كه موتور جستجو طراحي وب سايت و بهينه سازي سايت شما را چگونه بررسي مي نمايد!

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۰:۵۸

ظاهر سايت يكي از مهم ترين فاكتورهايي است كه بازديدكننده را به خود جذب مي كند. در اين مقاله قصد داريم به انواع طراحي سايت بر اساس رابط كاربري بپردازيم و ببينيم هركدام از اين طراحي سايت ها چه ويژگي هاي منحصر به فردي دارند ؟

اما سليقه ي بازديدكنندگان يكي نيست. يك سايت مي تواند از نظر گروهي از بازديدكنندگان بسيار خوب و حرفه اي به نظر رسد و از طرف ديگران بسيار بد و ابتدايي. يك طراح سايت خوب ، وبسايت را با سليقه ي خود نمي سازد بلكه بنابر گروه مخاطبين سايت (بازديدكنندگان) و آنچه مدير سايت تمايل دارد طراحي مي كند. به عنوان مثال براي يك سايت حقوقي نمي توان از طرح هاي فانتزي استفاده كرد زيرا اينكار بازديدكننده را كودك تلقي مي كند و به سايت جنبه شوخي مي دهد.

بر اساس تجربياتي كه از گشت و گذار در اينترنت و تحقيق درمورد انواع طراحي سايت كسب شده ، متوجه شده ايم اغلب سايت ها در ميان يكي از چهار دسته ي زير قرار مي گيرند. اگر اين دسته بندي را ندانيد و كار را به طراح بسپاريد ممكن است در پايان كار اصلا از سايتتان راضي نباشيد و حتي حاضر به نشان دادن آن به اعضاي خانواده نداشته باشيد، چه برسد به بازديدكننده و رقيبان. در نتيجه با دانستن آنها راحت تر مي توانيد سايت مورد نياز خود را تجسم كرده و سفارش دهيد.

- طراحي سايت سايت هاي نا منظم كه امروزه يكي از پر طرفدارترين طراحي هاي جديد دنياي گرافيستان هستند، به سايت هايي گفته مي شود كه از خصوصيات زير برخوردارند :


رها، كهنه، لبه هاي نا متقارن، محو شده و كاملا متفاوت. اين خصوصيات، سايت را از ديگر وبسايت هاي براق، ساده و خط كشي شده ي نسل قبل طراحي جدا مي كند. اما بايد به اين مورد توجه داشته كه با وجود اين خصوصيات نظم و هارموني خاصي در اين سايت ها وجود دارد كه باعث اذيت شدن مخاطب نمي گردد. درواقع اين سايت ها با وجود بي قانوني در طرح گرافيك چهارچوب خاصي براي پياده سازي دارند.
اين گونه سايت ها براي هنرمندان ، افراد خلاق و دوستداران طراحي هاي مدرن و متفاوت مناسب است و برخي از پزشكان، مهندسان، مرتبان و كساني كه با خط كش و نظم ساخت انسان، ميانه ي خوبي دارند اصلا آن را نمي پسندند.

- طراحي سايت خلوت: اين نوع طراحي سايت، در ظاهر ساده هستند اما تفكري در پي ساخت آنها نهفته است. استفاده از المان هاي كم و گرافيكي و دو يا سه رنگ در آنها، ظاهري متفاوتي بهشان داده است و بلعكس دسته قبلي به تميزي معروفند. متمايز، حرفه اي و مدرن هستند، همچنين پيام "صاحب اين سايت مشتاق است" و " صاحب اين سايت قابل اعتماد است" را به بازديدكننده القا مي كند.  اين گونه سايت ها براي همه مناسب است غير از كساني كه دوست ندارند تفاوت شاياني با بقيه داشته باشند. اين تفاوت آنها را مي ترساند و سايت هاي استاندارد را مي پسندند كه در ادامه همين مقاله مي خوانيم.

- طراحي سايت پر المان : اين طراحي طرفدارانش در ايران بيشتر از طراحي سايت دسته هاي ديگر مي باشد. موضوع سايت تعيين مي كند وبسايت از چه المان ها و رنگ هايي تشكيل شده ياشد. مثلا اگر موضوع سايت شرقي ، سنتي هنري و ايراني باشد از انواع المان هاي بوته جقه، فلورال يا انواع گليم و بافت آن در سايت استفاده مي شود. يا اگر موضوع سايت كودك يا فضايي فانتزي باشد، آيكون هاي مختلف در جاي جاي بك گراند و هدر بكار مي رود. اين سايت ها اگر به درستي طراحي شوند فضايي گرم، پر هيجان را ايجاد مي كنند و صاحب سايت را فردي با پشتكار، خونگرم و پر مشغله معرفي مي نمايند.

- طراحي سايت ساده و استاندارد: اين طراحي را خوب مي شناسيد. اغلب سايت هايي كه مي بينيد از اين نوع طراحي بهره بردند. هدري مستطيلي در بالاي صفحه، منو در زير هدر يا به صورت عمودي، همه قسمت ها در سايت قاب و محدوده دارند، معمولا از رنگ هاي رايج خاكستري، سفيد براي بك گراند با طرح هاي خط يا شيار استفاده مي شود.

هدر ها شامل جند عكس هستند. البته  اين طرح ها مي توانند در كمال سادگي زيبا هم باشند و با تلفيق درست رنگ و عكس هدر ، حسي حرفه اي ايجاد كنند. اما ظاهر اينگونه سايت ها ياد بازديدكننده نمي ماند كه براي برخي از صاحبان سايت، اصلا مهم نيست و به مسائل ديگري همچون محتواي با ارزش اهميت مي دهند، كه درست هم هست. اين سايت ها براي شركت ها، تجار ، وكلا و مشاغل جدي بسيار مناسب هستند .

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۵:۳۰

به احتمال زياد خود شما هم يكي از استفاده كنندگان دستگاه هاي جديد موبايل و تبلت كه تحت نام Smart Phone هم شناخته ميشويد باشيد. در اين مقاله قصد داريم با روند طراحي سايت ريسپانسيو يا همان طراحي سايت واكنش گرا براي دستگاه هاي هوشمند آشنا شويم .


مطمئنا چنين دستگاه هايي به سرعت در حال افزايش و گسترش ميباشند ، به طوريكه كاربران چنين دستگاه هايي ديگر براي چك كردن بسياري از وب سايتها تمايلي به روشن نمودن كامپيوتر رو ميزي يا لپ تاپ خود ندارند. بنابراين لزوم داشتن وب سايتي كه با چنين دستگاه هايي منطبق باشد بسيار با اهميت ميباشد. چنين دستگاه هايي حتي باعث تغيير در روند طراحي سايت شده است. در نگاه فني به وب سايت هايي كه قابليت نمايش درست در دستگاه هاي موبايل و تبلت را داشته باشند به نام وب سايت هاي ريسپانسيو (Responsive) و يا وب سايت هاي واكنش گرا نيز شناخته ميشوند.

قبل از فراگير شدن چنين دستگاه هايي طراحي سايت توسط طراحان تنها براي يك مدل برنامه ريزي و طراحي داشتند. گرچه امروزه روند طراحي سايت براي موبايل و تبلت كاملا با نسخه دسكتاپ متفاوت ميباشد و نميتوان گفت كه در اين لحظه ميتوان تمامي طرح را پياده سازي نمود.
تفاوت هايي مانند اندازه صفحه يا Screen-size – لمس نمودن صفحه به جاي كليك كردن – استفاده از تكنولوژيهايي مانند فلش – و بسياري از حالتهاي طراحي مختلف.

اگر بهينه سازي در موتورهاي جستجو يا همان SEO -  Search Engine Optimization  را به عنوان قلب تپنده و سرازير نمودن كاربران به سوي وب سايت شما قلمداد نماييم ، بنابراين داشتن يك وب سايت منطبق با موبايل و تبلت امري اجتناب ناپذير ميباشد. موتور جستجوي بزرگي مانند Google تاكيد بسيار زيادي بر روي ريسپانسيو بودن وب سايت دارد بطوريكه آن را به عنوان يك فاكتور مثبت و عامل بسيار مهم در داشتن رتبه خوب ميداند و اين نوع وب سايت ها را در نتيجه جستجو به نام Mobile Friendly به كاربرانش معرفي مينمايد. بنابراين ما در ريسپانسيو نمودن سايت شما از بهترين تكنيك ها استفاده خواهيم نمود كه حتي در تمامي سايز ها و Resolutionها قابليت ديده شدن را داشته باشند. معمولا ريسپانسيو نمودن وب سايت در آخرين مرحله خواهد بود. زماني كه كار طراحي و برنامه نويسي وب سايت نيز به پايان رسيده باشد.


طراحي سايت Responsive يا واكنش گرا به چه معنا ميباشد؟

طراحي سايت براي موبايل يا تبلت كه تحت نام Responsive Web Design (RWD) شناخته ميشود ، نوعي از نمايش وب سايت براي ديدن بهترين حالت در چنين دستگاه هاي ميباشد به طوريكه بهترين حركت را در تمام صفحه داشته باشيم به طوريكه چنانچه سايز دستگاه كوچك يا بزرگ گردد اسكرول افقي نداشته باشيم و اندازه و سايز عناصر داخل صفحه مانند تصاوير و متون با بهترين كيفيت قابل رويت باشد.


مزاياي داشتن يك وب سايت Responsive يا واكنش گرا:

انعطاف پذيري بسيار بالا

عناصر صفحه در چنين وب سايت هايي كاملا شناور ميباشد و به صورت اتوماتيك در تمام صفحه در حال حركت ميباشد. به عنوان مثال اگر لينكهاي وب سايت در نسخه كامپيوترهاي روميزي به صورت عمودي ميباشد و اين حالت در نسخه موبايل به اندازه كافي فضا براي نمايش ندارد, سيستم به صورت اتوماتيك آن را به صورت افقي قرار ميدهد تا بهترين حالت نمايش را داشته باشد.


 بهترين تجربه براي كاربر - UX

يكي از مشكلات كاربران در زمان ديدن وب سايتها در موبايل يا تبلت خود اسكرول افقي ميباشد. يعني كاربر هم بايد حواسش به اسكرول عمودي و هم بايد حواسش به اسكرول افقي باشد كه اين مورد براي افرادي كه در طول روز كار زيادي دارند بسيار طاقت فرسا ميباشد. بنابراين در وب سايتهاي ريسپانسيو اين مشكل كاملا حل شده و كاربر تنها با لمس نمودن صفحه ميتواند اسكرول عمودي خود را انجام دهد.

مقرون به صرفه ميباشد

داشتن وب سايتي كه براي تمامي دستگاه ها قابليت نمايش داشته باشد مزيت بزرگي محسوب ميشود چرا  كه مديريت اينگونه وب سايتها آسانتر از وب سايتهايي ميباشد كه سه نسخه جدا از هم طراحي باشند. چنانچه قيمت ورژن هاي كامپيوترهاي روميزي با تبلت و موبايل را با يكديگر جمع كنيم بسيار بيشتر از سايت هاي ريسپانسيو خواهد شد. در ثاني بهينه سازي چنين وب سايت هاي در گوگل بسيار آسانتر خواهد بود چرا كه در تمام حالتها كاربر به يك وب سايت منتقل ميشود و نه به سه وب سايت مختلف.


وب سايتهاي ريسپانسيو يا واكنش گرا توسط موتور جستجوي گوگل توصيه شده است

طبق آخرين آمار 67 درصد كسب و كارها در دنيا توصيه هاي گوگل را جدي ميگيرند و آنها را در مدل كسب و كاري خود پياده سازي مينمايند.گوگل پيشنهاد ميكند كه تمام نسخه هاي وب سايت بهتر است در يك حالت باشند يعني همان وب سايت هاي ريسپانسيو. چرا كه در اين حالت صفحه مورد نظر تنها يك آدرس يا URL دارد و از يك كد HTML بهره ميبرد. به ياد داشته باشيم تمامي وب سايت هاي در دنيا توسط زبان HTML طراحي و توسعه پيدا نموده اند. بنابراين براي گوگل بسيار راحت تر و آسانتر خواهد بود كه چنين صفحاتي را پيدا يا اصطلاحا Index نمايند.
از طرف ديگر اين براي گوگل بسيار اهميت دارد كه كاربران هم به راحتي ميتوانند چنين صفحات و وب سايت هايي را به اشتراك بگذارند تا اينكه چند وب سايت وجود داشته باشد. به عنوان مثال كاربري ميتواند نسخه موبايل يك سايتي را در صفحه Facebook به اشتراك بگذارد و دوستانش توسط كامپيوترهاي روميزي يا همان Desktop  صفحه وب مورد نظر را بيينند.
بنابراين چنانچه شما مشتري محترم تمايل داشته باشيد ميتوانيم طراحي سايت شما رو هم به صورت ريسپانسيو يا واكنش گرا  طراحي نماييم.

 

منبع : طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۳:۵۴

نمايشگاه ها ، جايگاه بسيار خوبي براي معرفي كسب و كار ها و محصولاتشان به مشريان جديد است . از اين روز  در اين مقاله سعي كرديم تا با روند طراحي سايت نمايشگاهي بيشتر آشنا شويم . در ادامه همراه ما باشيد تا اين نوع طراحي سايت را بيشتر بررسي كنيم .

هر ساله در ايران و در تمام نقاط اين كشور بزرگ ، نمايشگاه در هر زمينه و موضوعي در حال برگزاري ميباشد و زماني كه به تاريخ برگزاري نمايشگاه نزديك ميشويم صاحبان مشاغل به فكر تبليغات بيشتر و پرداخت هزينه هاي بسيار گزاف ميوفتند تا در نمايشگاه مورد نظر بسيار برجسته تر ديده شوند. دادن تبليغات در روزنامه ها و مجلات ممكن است تا حدي اين دسته از افراد را به هدف خود برسانند اما حقيقت اصلي اين است كه داشتن يك وب سايت با طراحي سايت مناسب براي نمايشگاه خاص ميتواند به تمام ابهامات در اين زمينه خط بطلان بكشد.

مشتريان شما بسيار راضي و خشنود خواهند شد كه مشاهده نمايند شما به عنوان كارفرما و صاحب شركت ، تنها براي يك نمايشگاه خاص كه هر ساله هم در آن شركت ميكنيد وب سايتي  جداگانه و مخصوص را تدارك ديده ايد. اين مطلب بسيار ساده ميتواند در ديد و ذهن كاربران و مشتريانتان تاثير بسيار زيادي داشته باشد.

بنابراين ميتوانيد از همين امسال يك برنامه ريزي هدفمند براي نمايشگاه هايي داشته باشيد كه هر ساله در آن شركت مينماييد. به ياد داشته باشيد كه خود وب سايت هاي نمايشگاهي در نهايت يك روزي ميتواند به وب سايت هاي فروشگاهي نيز تبديل شود و كاربري آن نيز تغيير پيدا نمايد. چرا كه در نهايت ميتوانيم از جا افتادن وب سايت و شناخته شدن آن استفاده نماييم و محصولات خود را در آن وب سايت سابق نمايشگاهي خود نيز عرضه نماييم.

حتما قبل از طراحي سايت نمايشگاهي خود ، نيازهاي خود را از داشتن وب سايت نمايشگاهي بدانيد و از آنها آگاهي داشته باشيد.
به نظر ما ارتباط با مشتريان چه قبل از برگزاري نمايشگاه و چه در زمان و حتي بعد از زمان برگزاري نمايشگاه ميتواند در موفقيت هاي وب سايت شما در فضاي مجازي و جلب نظر بازديد كنندكان شما و تبديل آنها به مشتريان واقعي نيز تاثيرگذار باشد. براي پياده سازي اين بخش بهترين و بالاترين پيشنهاد ها را به شما خواهيم داد مانند طراحي چت آنلاين و طراحي صفحه پرسش و پاسخ متداول و يا حتي بخش نظرسنجي و راي گيري نيز ميتواند در سايت شما به خوبي طراحي و پياده سازي گردد.

حتما از دستاوردهاي خود در زمان برگزاري نمايشگاه و معرفي آن در وب سايت نيز برنامه اي داشته باشيد. هدف از داشتن وب سايت نمايشگاهي براي كسب و كار شما در نهايت ميتواند تبليغات شما نيز باشد. بنابراين از اين ابزار و فرصت ميتوانيد به خوبي استفاده و بهره برداري نماييد. البته ما هم در كنار همه اينها كارهاي سئو و بهينه سازي سايت در گوگل را براي افزايش ترافيك و بازديد كننده براي شما انجام خواهيم داد. اين بخش هم در كنار يك طراحي خوب و ايده آل ميتواند درصد ديده شدن وب سايت شما را نيز افزايش دهد.


چه قابليت هايي در طراحي سايت نمايشگاهي وجود دارد ؟

    اعلام زمان و تاريخ نمايشگاه
    دادن اطلاعات مربوط به غرفه با ذكر جزئيات دقيق و نقشه آن
    طراحي بخش تماس با ما در جهت سهولت ارتباط بيشتر
     طراحي بخش نظر سنجي
    طراحي صفحه اي از اطلاعات كارمنداني كه در برگزاري نمايشگاه سهيم هستند
    طراحي دستاوردهاي بعد از نمايشگاه
    ارتباط با مشتريان داخلي و خارجي از طريق وب سايت
    طراحي آنلاين اتفاقات داخل غرفه به كاربران آنلان وب سايتتان

منبع : طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۸:۵۹

موسيقي ، حوزه اي گسترده است كه همه جور قشري را دربر ميگيرد . امروزه با فراگير شدن اينترنت ، وبسايت هاي ارائه موزيك و فيلم نيز كم نيستند . در اين مقاله به روند طراحي سايت فيلم و موزيك و فايده آنها خواهيم پرداخت .

علاقه مندي افراد در رده هاي سني مختلف به موسيقي در همه سطوح ميتواند براي صاحبان هر وب سايتي جالب باشد.  حتما خود شما هم كه در حال خواندن همين مقاله هستيد چندين آهنگ و آلبوم را به صورت رايگان از وب سايت هاي مختلف دانلود نموده ايد و حتي وب سايت هاي دانلود فيلم و سريال را همه به دوستان خود معرفي نموده ايد. عموما وب سايت هاي دانلود فيلم و موزيك با طراحي سايت متناسب به خود و مطالب جالب و خواندني در رابطه با محصول فرهنگي در اختيار مخاطبان خود قرار ميدهند و سعي دارند تا هرچه بيشتر كاربران آنلاين زيادي را جذب وب سايت خود نمايند.
صاحبان اين وب سايت ها طبيعتا اين آگاهي را دارند كه وب سايت آنها در نهايت بازديد كنندگان زياد خود را خواهند داشت. اگر با دقت بيشتري چنين وب سايت هايي را رصد نماييد و زير ذره بين بگيريد حتما متوجه خواهيد شد كه منبع اصلي مالي و درآمدزايي آنها از گرفتن تبليغ ميباشد به طوريكه تمام ناحيه هاي صفحه وب سايتشان را تعرفه بندي نموده و در قبال قرار دادن آگهي كسب و كارهاي مختلف ديگر كسب درآمد مينمايند.
ميتوان بزرگترين وب سايت در اين عرصه را وب سايت youtube در نظر گرفت. البته در ايران هم چند وب سايت حرفه اي در زمينه دانلود موزيك و ويدئو و سريال و كارتون فعاليت دارند كه حتي به واسطه گرفتن آبونماه از كاربران آنلاينشان كسب درآمد مينمايند.
همچنين به ياد داشته باشيد بسياري از افراد به دليل نداشتن سرعت خوب اينترنتي قادر نميباشند كه مستقيما اقدام به دانلود حتي يك آهنگ نمايند. بنابراين ميتوانيد با فروش محصول فرهنگي خود و تبديل نمودن وب سايت به يك فروشگاه اينترنتي و عرضه محصولات فرهنگي مخاطبان گسترده اي را پوشش دهيد. حتي نحوه رساندن محصول به دست مشتري از پيش طراحي و پياده سازي شده است. به طوريكه شما روزانه و حتي ساعت به ساعت از طريق پنل مديريتي خود ميتوانيد سفارشات را چك نموده و اقدام به ارسال محصول مورد نظر نماييد.
مطمئن باشيد براي تبديل وب سايت شما به ورژن فروشگاهي تمام تلاش و توان فني و مهندسي خود را خواهيم گذاشت تا بالاترين بهره وري را در اين زمينه داشته باشيد.
در حال حاضر هزاران نفر در ايران روزانه از طريق موتور جستجوي گوگل به دنبال يافتن كاملترين وب سايت در زمينه موزيك و ويدئو هستند. بنابراين وب سايت شما را به گونه اي طراحي و پياده سازي خواهيم نمود كه بالاترين رتبه را در بين وب سايت هاي ديگر و رقبايتان داشته باشد.
در اين وب سايت ميتوان آهنگ ها و موزيكها را به صورت دسته بندي شده در اختيار كاربران قرار داد به طوريكه امكان جستجوي كامل و سريع براي پيدا نمودن فايل مورد نظرشان را داشته باشند. نمايش منتخب ها مانند جديد ترين ها ، دوست داشتني ترين ها ، پر امتياز ترين ها و....
نگران مديريت وب سايت خود نباشيد چرا كه براي اين كار حتي به ما هم احتياج نخواهيد داشت. از طريق پنل مديريت كاملي كه براي شما در نظر گرفته ايم با سطح دسترسي هاي مختلف ميتوانيد تمامي بخشهاي وب سايت را مديريت نماييد. اعضاي جديد وب سايت را مشاهده نموده و آرشيو پرداخت هاي مالي و همچنين گردش حساب خود را در وب سايت ملاحظه نماييد.

يكي از مهمترين بخش هايي كه ميتوانيم توسط آن درآمد خود را از وب سايت موزيك و فيلم افزايش دهيد ، تعرفه بندي و يا اصطلاحا پكيج بندي ميباشد بطوريكه مشتريان شما ميتوانند به راحتي با انتخاب پلن هاي نقره اي و برنزي و يا طلايي اقدام به پرداخت وجه و دانلود هاي خود نمايند. بنابراين ميتوان نتيجه گرفت كه اين نوع وب سايت هاي در گروه هاي  طراحي سايت فروشگاهي هم ميتوانند قرار بگيرند.

براي وب سايت هايي كه در زمينه صدا و تصوير فعاليت مينمايند, مهمترين فاكتور و يكي از پرچالش ترين آنها فضاي و سرعت هاستينگ ميباشد. به دليل اينكه بايد فضاي زيادتري نسبت به وب سايت هاي ديگر وجود داشته باشد تا بتوانيد به راحتي تمامي فايل هاي صوتي و تصويري خود را در درون هاست خود ذخيره نماييد. البته پهناي باند و يا Bandwidth هم ميتواند در اين ميان بسيار مهم باشد كه حتما در جلسه حضوري مشاوره هاي بسيار تخصصي و خوبي را در اختيار شما خواهيم گذاشت.

سرويس هايي كه در طراحي سايت دانلود فيلم و موزيك ميتوان ارائه داد :

ارائه حساب كاربري ويژه براي افرادي كه هر ماه آبونمان خود را پرداخت مينمايند مانند دانلود نامحدود و ديدن بخشهايي از وب سايت كه براي ديگران ميسر نميباشد
فروش فيلم و موزيك و زيرنويس و انواع پكيج ها
نمايش محصولات منتخب و ارائه سرويس راي گيري براي آنها
امتياز دهي و درج و مديريت نظرات كاربران براي هر محصول
دسته بندي محصولات

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۳۱:۰۴

با پيشرفت علم و تكنولوژي ، وجود طراحي سايت براي هر قشري به يك امر ضروري تبديل شده است . در اين مقاله به روند طراحي سايت با موضوعات علمي و تخصصي رشته ها ميپردازيم . 

امروزه در تمامي حوزه ها ، دنيا در حال پيشرفت و دگرگوني ميباشد و در نتيجه اخبار اين حوزه و پيشرفت هايي كه در اين زمينه ايجاد ميگردد شايد براي بسياري از افراد جذابيت خاص خودش را داشته باشد. از سوي ديگر بسياري از اساتيد و دانشمندان لازم دارند تا خود را بهتر و بيشتر به ساير افراد بشناسانند يا دستاوردهاي خود را در معرض عموم افراد قرار دهند. اين افراد چنانچه يك وب سايت شخصي و علمي نداشته باشند ، مجبور هستند از شبكه هاي اجتماعي مانند فيسبوك و ... استفاده نمايند كه شايد در ابتدا خوش آيند به نظر برسد ولي در دراز مدت نميتواند نيازهاي مختلف افراد را پوشش بدهد.

حتي بسياري از افراد علمي نميدانند كه نبايد براي مكاتبات رسمي با شركت ها يا سازمان هاي ديگر با ايميل Yahoo يا Gmail مكاتبه نمود بلكه اين افراد بايد براي خودشان ايميل با نام منحصر به فرد خودشان داشته باشند. اين تنها زماني ميسر خواهد شد كه شما آدرس وب سايت منحصر به فرد خودتان را داشته باشيد مانند mysite.com .

همه ميدانيم كه چقدر مسائل و موارد مربوط به علم گسترده ميباشد ، بنابراين داشتن يك وب سايت با طراحي سايت متناسب در هر زمينه در علم ميتواند باعث جلب و جذب كاربران آنلاين در وب سايت ها شود.
به ياد داشته باشيم به دليل اينكه مطالب زيادي در چنين وب سايت هايي قرار داده ميشود به صورت اتوماتيك در وب سايت هايي مانند گوگل رتبه خيلي خوبي پيدا خواهند نمود.

در ابتدا شما براي اينكه طراحي سايت منحصر به فردي داشته باشيد و مهمتر از همه زودتر به هدف اصلي خود برسيد ،  بايد طرح و برنامه براي طراحي سايت داشته باشيد. البته ما در جلسه حضوري به شما مشاوره هاي بسيار خوبي را خواهيم داد تا در نهايت بتوانيم بهترين طراحي و برنامه نويسي و همچنين توسعه وب سايت در آينده را براي شما داشته باشيم. 

حتما سعي كنيد در وب سايت علمي خود از توانايي و توانمندي هاي خود صحبت نماييد و به بهترين كيفيت از ما بخواهيد تا اين قسمت هم مانند صفحات ديگر وب سايت به خوبي پياده سازي گردد. در اين صفحه از تصاوير مختلف با كيفيت هاي بسيار خوب استفاده خواهيم نمود و البته براي معرفي توانمندي هاي علمي خود و يا سازمان خود حتما لازم باشد دسته بندي هايي را هم طراحي مينماييم تا كاربران سايت شما در كوتاهترين زمان به اطلاعات مورد نظرشان دسترسي داشته باشند.


سرويس هايي كه در طراحي سايت با موضوعات علمي قرار دارد ؟ 

 اخبار در زمينه موضوعات مختلف علمي و تكنولوژيكي
بيوگرافي بزرگان
بخش پرسش و پاسخ براي ارتباط بيشتر با افراد آنلاين در وب سايت
 معرفي كتاب
نمايش و ارسال مقالات
فروشگاه
گرفتن تبليغات مرتبط و غير مرتبط  در وب سايت
آدرس هاي شبكه اجتماعي مانند فيسبوك و ...
نمايش سخن بزرگان

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۸:۲۳

در اين مقاله با روند طراحي سايت براي كسب و كار هاي آرايشي و زيبايي ، پيرايشگاه آشنا ميشويم.

زيبا بودن حق هر انساني ميباشد. مطمئنا شما هم اين جمله معروف را شنيده باشيد. درست است كه هيچ انساني در دنيا نميتواند به صورت مجازي آرايش و زيبا شود و خودش را در سالنهاي زيبا تصور كند ولي شما به عنوان صاحب يك سالن آرايش چه مردانه و چه زنانه ميتوانيد با داشتن يك وب سايت با طراحي سايت شيك و مدرن و وسوسه انگيز، خود و هنر خود را بهتر و موثرتر به مخاطبانتان معرفي نماييد.
مطمئن باشيد هم اكنون بسياري از مشتريان از آرايشگر خود خسته شده اند يا به دنبال مدل هاي جديدتر ميگردند. اين افراد با سپردن يك آرايشگر و سالن زيبايي خوب به دوستانشان منتظر هستند تا آنها اين كار را براي آنها انجام دهند. البته اين افراد تا پيدا نمودن يك محل و فرد آرايشگر بسيار مناسب آسوده نخواهند نشست و اينترنت را براي رسيدن به هدفشان زير و رو ميكنند. بنابراين شما ميتوانيد از اين فرصت استثنايي استفاده نموده و كسب و كار خود را به صورت شايسته به اين دسته از كاربران معرفي نماييد.

آنها در وب سايت شما به دنبال نمونه كارهاي شما و مدل هاي جديدي كه به دنبالش هستند ميگردند بنابراين در وحله اول طراحي وب سايت شما بايد بسيار گرافيكي بوده و در عين حال مطالب با فرمت بسيار مناسب به آنها نمايش داده شود. البته به دليل محدوديت هايي كه در كشور ايران وجود دارد نميتوانيد هر تصويري را در وب سايت خود نمايش دهيد ولي در اين زمينه مشاوره هاي بسيار خوبي را به شما خواهيم داد تا به زيبايي وب سايت شما آسيبي وارد نگردد.
نمايش دادن تصاوير كارهاي هنري شما مانند مدل مو ها و لباس ها و خيلي از مسائل مربوط به آرايش خانم ها و آقايان ميتواند به صورت يك گالري تصوير حتي همراه با صدا و همچنين ويدئو فوق العاده در روحيه و نظر كاربران وب سايتتان تاثير مثبت داشته باشد. آنها به جاي اينكه دوست داشته باشند تا در اين ترافيك به محل شما بيايند ، در ابتدا اين قسمت را به صورت كامل مشاهده نموده و بعد از تماس با آنها بتوان يك قرار ملاقات حضوري را ترتيب داد. ولي مطمئن باشيد كه چنانچه اين اتفاق بيافتد آنها يكي از مشتريان وفادار به كسب و كار شما خواهند بود و شما را به دوستان نزديك خود معرفي مينمايند.

همچنين ميتوانيد در روند طراحي سايت خود از سيستم تعيين و دادن وقت به صورت آنلاين را طراحي و راه اندازي نماييد تا راحتتر بتوانيد با مشتريان خود ارتباط برقرار نماييد. به ياد داشته باشيد كه كاربرانتان به راحتي با اينترنت سر و كار دارند و به راحتي ميتوانند كارهاي ارايشي و وقت ملاقات خود را توسط تلفن همراه خود مديريت نمايند.
همچنين ميتوانيد در طراحي سايت خود به آموزش مسائل آرايشي و مسائل مربوط به آن بپردازيد. خود اين بخش به دليل حجم انبوه مطالبي كه در آن وجود دارد ميتواند هم براي كاربران وب سايت مهم و مفيد و جذاب باشد و هم در موتور جستجوي گوگل  رتبه بالاتري پيدا خواهيد نمود. چرا كه اگر چنين اتفاقي بيافتد بازديد كنندگان بسيار زيادي به سمت وب سايت شما خواهند آمد و در ميزان درآمد شما تاثير بسيار زيادي خواهد گذاشت.

نوعروس ها حتما به صورت آنلاين به دنبال كارهاي مربوط به ازدواج خود هستند و شما ميتوانيد  با طراحي سايت و پياده سازي بدون نقص اين قسمت آنها را به سمت وب سايت خود هدايت نماييد. عروس و دامادها در اين مرحله از زندگيشان به دنبال بهترين ها ميباشند و اين موارد را ميتوانند در وب سايت شما جستجو و پيدا نمايند. براي بهتر نمايش دادن كارهاي خود مي توانيد صفحه اي به نام نمونه كارها داشته باشيد تا همراه با تصاوير زيبا و ويرايش شده ، بتوانيد توانايي هاي خود را به رخ بازديد كنندگان وب سايت بكشيد. حتما در طراحي اين بخش از وب سايت حساسيت هاي زيادي را داشته باشيد ، چراكه به عنوان يك منبع درآمد بسيار خوب ميتوانيد به آن نگاه نماييد.
در وب سايت شما لزومي به طراحي و پياده سازي سيستم جستجو نميباشد ولي اگر خود شما تمايل به پياده سازي اين بخش داشته باشيد با كمال ميل و با بهترين كيفيت آن را طراحي و پباده سازي و اجرا خواهيم نمود. البته در يك وب سايت مربوط به مسائل زيبايي و آرايشي ميتوان بسياري از كالاي مربوط به اين حوزه را بفروش رساند و به نوعي وب سايت خود را به يكي وب سايت فروشگاهي تبديل نماييد.

سرويس هايي كه ميتوان در طراحي سايت آرايشي ارائه داد :

دسته بندي و معرفي خدمات سالن
معرفي خدمات عروس
درج نمونه كارها
نكات آموزشي و هشدارها
بخش راهنماي عروس
نمايش گواهينامه ها و مدارك آرايشگاه و سالن زيبايي
دادن مشاوره رايگان

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۴:۱۶

آموزش ، ركن اساسي هر كشور براي ارتقاي سطح يادگيري افراد جامعه است . با وجود اينترنت و سايت هاي مختلف آموزشي ، بازهم طراحي سايت اين چنيني حس ميشود .

اهميت به آموزش نه فقط در ايران بلكه در كل دنيا با ارزش ميباشد بطوريكه امروزه بسياري از افراد آنلاين در فضاي مجازي و وب سايت ها به دنبال موسسات آموزشي خود و حتي دانشگاه هايي ميگردند كه بتوانند در آن مركز آموزشي به ادامه تحصيلات خود بپردازند. آنها حتي در كشورهاي ديگر هم به دنبال مركز آموزشي مورد نظر خود ميگردند تا در نهايت پذيرش مربوط به رشته مورد علاقه شان را گرفته و به ادامه تحصيل مشغول گردند.
بنابراين نتيجه ميگيريم كه اين دسته از افراد نميتوانند در ابتدا به تمام پاسخ سوالات خود به صورت حضوري و حتي تلفني برسند. ابتدا آنها آدرس وب سايت مورد نظر را پيدا نموده و در نهايت با پيدا نمودن گرايش خود در وب سايت مركز دانشگاهي ميتوانند براي آينده خود برنامه ريزي نمايند. در نتيجه نداشتن يك وب سايت ايده آل براي چنين مراكزي حتي موسسات كوچك و يا داشتن وب سايت بسيار بد با طراحي و كاربري نامفهموم ميتواند يك عيب بسيار بزرگ محسوب گردد.
در ابتدا ميتوانيد دانشگاه و موسسه آموزشي خود را به خوبي معرفي نماييد و تمام بخشها و دپارتمان هاي موجود در آن را به كاربران وب سايت خود معرفي نماييد. همچنين ميتوانيد دروس آموزشي و ترم هايي كه در اين دپارتمان ها در حال برگزاري ميباشد را به خوبي براي مخاطبان خود معرفي نماييد. به ياد داشته باشيد يكي از جذابترين بخشها در اين قسمت معرفي استادان هر يك از دپارتمان ها ميباشد. مطمئن باشيد كه اين بخش ميتواند براي دانشجويان بسيار مهم باشد و باعث ميگردد آنها دائما به وب سايت و اين بخش سر بزنند و بازديد وب سايت شما در افزايش دهند.

همچنين ميتوانيد به عنوان يك بخش كلي ،آخرين اخبار و اتفاقات و رويدادها در دانشگاه و موسسه آموزشي را به دانشجويان اطلاع بدهيد و البته در دل همين بخش تابلوي اعلانات مجازي هم ميتواند يكي از مهمترين بخشها باشد. اطلاعيه ها و جلسات و بسياري از مواردي كه لازم است تا اطلاع رساني گسترده اي به دانشجويان و اساتيد صورت گيرد را ميتوانيد در اين قسمت طراحي و پياده سازي نماييد. مطمئن باشيد كه دانشجويان بايد از قوانين و مقرراتي كه در دانشگاه حكم فرما ميباشد اطلاع و آگاهي داشته باشد, بنابراين اين بخش هم ميتواند در همين قسمت طراحي و پياده سازي گردد.
ايجاد تقويم آموزشي و كلاسهاي در حال برگزاري هم ميتواند بازديد كنندگان و طرفداران خودش را داشته باشد. چرا كه حتي افرادي كه هنوز در موسسه يا دانشگاه مورد نظر ثبت نام نكرده اند هم دوست دارند تا بدانند كه كلاسها در چه سطحي و با چه گسترده اي قرار است كه برگزار گردد. بنابراين طراحي و پياده سازي اين بخش بسيار حساس و تاثير گذار باشد.

همچنين سمينارها و جلساتي كه در دانشگاه هم در حال برگزاري ميباشد با تمامي جزئيات مربوط به آن را هم ميتوانيم به سمع و نظر بازديد كنندگان برسانيد. بسياري از دانشجويان به دليل نداشتن وقت و يا نداشتن كلاس در زمان برگزاري سمينار شايد در محل دانشگاه حضور نداشته باشند.

بنابراين براي اين دسته از افراد ميتوانيد با قرار دادن ويدئو مربوط به جلسه و يا سمينار ميشود كه آنها را راضي و خشنود نماييد. البته براي اين سرويس ميتوانيد كه در ابتدا بخواهيد كه كاربران در وب سايت ثبت نام نمايند تا مشخصات و اطلاعات تماس آنها را هم داشته باشيد. البته تمامي دانش پذيران در نهايت در وب سايت ثبت نام خواهند نمود تا از طريق پنل كاربري خود بتوانند به نمرات و انتخاب واحد ها و صورتحساب هاي خود دسترسي پيدا نمايند.

چه امكاناتي در طراحي سايت دانشگاه ها و موسسات بايد وجود داشته باشد ؟ 

تابلوي اعلانات
اخبار جديد دانشگاه و مديريت
بخش قوانين و آئين نامه ها
بخش فرهنگي و تربيتي
 سيستم ثبت مشخصات دانش پذيران و اساتيد
بخش مقالات و مطالب برگزيده داشنجويان و دانش پذيران

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۲۰:۴۷

تالارهاي پذيرايي ، از جمله كسب و كار هايي هستند كه كم و بيش با آنها سروكار داشتيم . قطعا داشتن سايت و طراحي سايت متناسب با اين كسب و كار ها ميتواند يك مزيت رقابتي خود به حساب بيايد . در ادامه به روند طراحي سايت تالار پذيرايي خواهيم پرداخت .

امروزه در هر مراسم شادي و حتي عزا بايد به دنبال محل و اقامتگاهي باشيم تا مهمانان با راحتي تمام به انجام مراسمات خود بپردازند. بنابراين پيدا نمودن يك تالار پذيرايي با بهترين شرايط و خدمات و سرويس ها مهمترين قدم براي انجام آن ميباشد. يكي از اولين جاهايي كه شايد به ذهن هر كسي برسد اينترنت و فضاي مجازي باشد. چراكه در اين محيط بسيار راحت و با صرف مدت زمان كمتري ميتوانيم تالار پذيرايي را پيدا نموده و با يادداشت آدرس و شماره تلفن هاي آن براي بازديد محل مورد نظر و تالار مربوطه اقدامات اوليه خود را انجام دهيم.
بنابراين معرفي تالار پذيرايي  خود ميتواند اولين هدف براي داشتن يك وب سايت خوب با طراحي سايت مناسب و مشتري پسند باشد. معمولا در چنين وب سايت هايي ميتوانيم با طراحي صفحه اي، آدرس دقيق به همراه نقشه به همراه شماره تماس را قرار داد و همچنين سرويسي را تهيه نمود تا كاربران به صورت آنلاين وقت ملاقاتي را بگيرند تا از محل مورد نظر شما بازديد بعمل آورند.

نمايش آنلاين منوهاي غذايي و دسرها و پيش غذاها با توضيحات كامل آنها به همراه تصاوير وابسته به آنها ميتواند بخش بسيار جذابي براي بازديد كنندگان وب سايتتان باشد. چرا كه در نهايت حتي در مراجعه حضوري مشتريان از شما اين اطلاعات خواهند خواست. بنابراين شما ميتوانيد پيش دستي نموده و خودتان با فرمت و قالب بسيار متنوع و حتي اشتها برانگيز, آن را به مخاطبان خود نمايش دهيد. البته به ياد داشته باشيد دسته بندي موضوعي و كاربرد هر يك از منوها براي كاربران بسيار مهم ميباشد. حتي براي آنها بسيار مهم است كه قيمت هر يك از منوها چقدر خواهد شد.
فراهم نمودن رزرو آنلاين و حتي پرداخت وجه مربوطه هم ميتواند يكي از قسمتهاي جديد در وب سايت شما باشد. حتي اگر مشتريان با حضور در محل تالار پذيرايي شما موافقت نمودند كه با شما قراردادي را امضاء نمايند در نهايت ميتوانيد از آنها درخواست نماييد كه اين كار را از طريق وب سايت  به صورت آنلاين انجام دهند.

همچنين در حين طراحي سايت با طراحي صفحه اي به نام خاطرات كه در آنها يك گالري عكس بسيار زيبا رضايت مشتريانتان را نمايش بدهد در حرفه اي بودن تالار شما بسيار موثر خواهد بود.  در اين گالري تصوير هم ميتوان البته با اجازه مشتريان قبلي خود تصاويري از مراسم آنها نمايش دهيد تا باز هم حرفه اي بودن در يك تالار پذيرايي را ببينند و به شما اطمينان بيشتري نمايند. در طراحي و ايده پردازي اين قسمت حتما مشاوره هاي لازمه را به شما خواهيم داد.
البته وجود اخبار مربوط به تالار و قرار دادن جملات تبليغاتي از طرف صاحب وب سايت تالار هم ميتواند در نهايت در جلب و جذب بازديد كننده تاثير بسيار زيادي را داشته باشد. دراين قسمت حتي ميتوانيد برنامه هاي آتي تالار را نمايش دهيد تا مشتريان شما برنامه ريزي دقيق تري براي رزرو تالار خود داشته باشند.

در طراحي سايت تالار پذيرايي اصولا امكانات زير قرار ميگيرد  :

معرفي خدمات تالار
نمايش منوي آنلاين غذاها
رزرو آنلاين تالار با قابليت هاي پرداخت آنلاين
بخش اخبار و اطلاعيه هاي تالار
ثبت خاطرات و تجربيات از تالار
نمايش جدول برنامه هاي تالار

اگر صاحب كسب و كار تالار پذيرايي هستيد ! پس از رقباي خود عقب نباشيد ! با طراحي سايت ، از رقباي خود پيشي بگيريد و كسب و كاري پررونق تر داشته باشيد .

 

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۶:۰۶

امروزه با وجود اينترنت و كمبود وقت ، دوست داريم دركمترين زمان و وقت ممكن به بيشترين اطلاعات دست پيدا كنيم و البته اين كار با وجود موتورهاي جستجو قوي مانند گوگل امكان پذير هست . در ادامه به بررسي طراحي سايت آموزشي ، كه يكي از راه هاي نوين و جذاب براي آموزش به مخاطبان هست با شما همراه هستيم.

ارائه آموزش و محتويات آموزشي در هر جا و زمان و مكاني براي استفاده كنندگان از آن بسيار مهم بوده است. مخصوصا كه اين اطلاعات گرانبها به صورت آنلاين ارائه گردد. در حال حاضر موسسات آموزشي بسيار زيادي در سطح تهران و شهرستانها در حال فعاليت ميباشند كه رقابت آنها نه تنها بر سر جذب بيشتر و ارائه سرويس هاي بهتر به دانشجويان ميباشد ، بلكه به ارائه سرويس هاي بهتر در فضاي مجازي و وب سايت خودشان ميباشد.
ميتوانيد با انجام يك جستجوي ساده در اينترنت به اين نكته برسيد. بنابراين حتي اگر شما هم كه در حال خواندن اين مقاله هستيد و موسسه آموزشي شما هنوز گمنام ميباشد و پول زيادي هم براي تبليغات دوست نداريد كه خرج كنيد، داشتن يك وب سايت با طراحي سايت ايده آل و جذاب و دانشجو پسند را به شما توصيه ميكنيم. 

دانشجويان امروزه قبل از اينكه به صورت حضوري به موسسه اي بروند, با ديدن وب سايت آن موسسه آموزشي از روند كاري و سرفصل دروسي كه در حال برگزاري آن هستند اطلاع پيدا نموده و اين حتي ميتواند تنها ملاك تصميم گيري براي آمدن به محل موسسه شما باشد.
برگزاري كلاسها به صورت آنلاين و كاملا مجازي از بزرگترين اهداف راه انداري چنين وب سايت توسط شما ميتواند باشد چرا كه امروزه طرفداران خاص خودش را ميتواند داشته باشد. نداشتن وقت كافي يا دور بودن از موسسه آموزشي شما ميتواند از مهمترين دلايل برگزاري كلاسها به صورت آنلاين باشد. يادتان نرود تنها داشتن سايت كافي نيست ، بلكه طراحي سايت درست نيز لازمه موفقيت هرسايتي است .

يك طراحي سايت آموزشي چه امكانات پيش فرضي دارد ؟

اعلام دوره هاي آموزشي و دسته بندي آنها و ارائه نسخه دانلود شدني آن به كاربران آنلاين وب سايت
ثبت نام به صورت آنلاين و دريافت شهريه توسط درگاه بانكي و ...
گرفتن آزمونها به صورت آنلاين و اعلام نتيجه آزمون در همان لحظه
كتابخانه به صورت آنلاين و گرفتن آبونماه براي استفاده از كتابها و دانلود آنها
نمايش اخبار و مقالات در جهت بالا بردن كاربران و جذب بيشتر آنها


چه سرويس هايي در طراحي سايت آموزشي لازم است  ؟

اخبار آموزشگاه و ساير اخبار مرتبط
اعلام دوره هاي آموزشي در حال برگزاري و دوره هاي آموزشي آتي
برنامه زمان بندي كلاس ها
ثبت نام آنلاين و پرداخت شهريه به صورت آنلاين
صدور گواهينامه و اعلام نتايج
دانلود پاورپوينت اساتيد و نمونه سوالات

منبع: طراحي سايت


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ