تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۷:۲۲

در اين مقاله قصد داريم تا تست تجربه كاربري آنلاين را به سادگي در پروژه طراحي سايت خود اجرا نماييد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.
هيچ گاه آسان نمي باشد كه تجربه كاربري آنلاين را مهيج و خارق العاده بسازيم. تحقيقات و اجراي تست تجربه كاربري يك علم و دانش و يا به عبارت ديگر تابع يك سري قوانين و اصول نمي باشد. برخي از روش ها براي برخي شركت ها كارساز مي باشند و اين درحالي است كه در برخي شرايط تنها يك راه حل وجود داد كه بايد به كار برد.
از اين رو چگونه بايد تست و تحقيقات تجربه كاربري را در پروژه طراحي سايت اصفهان خود اجرا نماييد؟ ما از 7 متخصص طراحي وب سايت سوال نموديم كه چگونه بايد اين كار را انجام داد. مواردي كه آن ها در اين مقاله بيان مي كنند را گوش فرا دهيد و دريابيد كه كدام مورد مناسب شما و شرايط پروژه طراحي سايت شما مي باشد و آن را امتحان كرده تا از كاربردي بودن آن اطمينان حاصل نماييد. اجازه ندهيد تا كسي به شما بگويد كه اشتباه مي كنيد و مسير نادرستي را در پيش گرفته ايد.

با هدف در اين مسير پيش رويد

ERIKA HALL در اين زمينه اظهار مي دارد: "ما تمامي پروژه هاي طراحي سايت و ديگر پروژه هاي تجاري مشتريان مان را با هدف شروع كرده ايم. اين امر به ما امكان مي دهد تا سوالاتي كه بايد در تحقيقات كاربري از كاربران وب سايت بپرسيم را مشخص نماييم و روي آن موارد زمان و تلاش مان را متمركز نماييم. سپس تا جايي كه مي شود با هم گروهي هاي مان همكاري مي كنيم تا هر كس بتواند به نحو احسن هر گوشه از پروژه را به دست بگيريد و بهترين نتايج را به وجود آورد.

خيلي ساده است تا روي ابزارها و روش هاي بخصوصي تمركز نماييم و فراموش كنيم كه اصلا چرا تحقيقات كاربري را انجام مي دهيم. زماني كه هميشه اهدافي را براي خود مشخص سازيد و در ذهن خود هميشه آن ها را به خاطر داريد، مطمئن باشيد كه دچار شكست نمي شويد و مي توانيد به آن چه كه مي خواهيد دست يابيد".

داستاني را تعريف نماييد  MONOTYPES مشاهده نموده است كه برخي مردم به تحقيقات تجربه كاربري به عنوان قانون از پيش تعيين شده مي نگرند و گمان مي كنند كه در اين راه بايد تابع قوانيني باشند تا بتوانند نتايج دلخواه خود را به دست بياورند.

او در اين باره اين گونه نظر خود را بيان مي كند: "من معتقد مي باشم كه تحقيقات كاربري در پروژه طراحي به سادگي درباره اين است كه به دنبال اطلاعاتي باشيد و زماني كه آن ها را به دست آورديد، به گونه اي مناسب در طراحي خود نمايش دهيد. تحقيقات كاربري به طور كلي درباره اين مي باشد كه داستاني را تعريف نماييد كه به تبع آن قادر خواهيد بود تا ديدگاه ها و نظراتي را از مخاطبين و كاربران مورد نظرتان كسب نماييد.

  انتخاب روش مناسب در انجام تحقيقات كاربري

CHUI CHU'I TAN از CXPARTNERS اين گونه مي فرمايد: "عبارت 'تحقيقات كاربري' و 'تست كاربردي بودن طراحي وب سايت' اغلب به يك منظور به كار مي روند، اما در واقع آن ها معاني و اهداف مختلف و متفاوتي دارند.

هر دوي آن ها درباره دريافت بينش ها و بازخورد ها از افرادي است كه از يك سايت و يا محصول استفاده مي كنند. در هر صورت، در ميان اين دو، تفاوت محسوسي وجود دارد. تست كاربردي بودن طراحي وب سايت درباره تشخيص مسائل و عواملي است كه كاربران ممكن است در يك طراحي سايت اصفهان و يا محصول از آن تجربه كسب كنند (حال فرقي نمي كند كه اين تجربه در مرحله پيش طراحي و نمونه سازي به وجود آمده باشد و يا در طراحي نهايي)".

در وب سايت GENERATE LONDON دريابيد كه چرا استراتژي تجربه كاربري يا UX براي طراح محصولات و يا وب سايت هاي موفق، واجب و ضروري مي باشد.

موارد بسيار كمي را در تحقيقات كاربري انجام دهيد و بيشتر با تيم خود وقت بگذرانيد و به اين ترتيب نتايج بهتري را به دست خواهيد آورد.

بنيان گذار ADRIAN HOWARD به نام QUIESTARS روش خود را در تست طراحي وبسايت دارد: موارد بسيار كمي را در تحقيقات كاربري انجام دهيد و بيشتر با تيم خود وقت بگذرانيد و اين ترتيب نتايج بهتري را به دست خواهيد آورد.

او در اين باره اين گونه توضيح مي دهد: " عبارت 'موارد كمتري را در تحقيقات كاربري انجام دهيد' به اين دليل است كه روي موارد مهم تمركز كنيم، اما باعث مي شود تا نتايج مهيج و مورد نظرمان را در آن واحد به دست آوريم. عبارت " بيشتر با تيم خود وقت بگذرانيد ' به اين معنا مي باشد كه تحقيقات كاربري بهتر است به صورت گروهي انجام پذيرد، زيرا باعث مي شود تا نيازها و خواسته هاي مشتريان را بهتر و راحت تر درك نماييم. اين گونه كار گروهي باعث مي شود تا اطمينان حاصل شود كه هر عضوي در اين گروه، تحقيقات كاربري را درك كرده است و به راحتي مي تواند نتايجي را به دست آورد كه مطابق با هدف اصلي گروه و تيم طراحي مي باشد.

انجام ندادن تست و تحقيقات كاربري در پروژه هاي طراحي سايت

در سمت ديگر، يك طراح تجربه كاربري به نام Irene pereyra از استديو طراحيAnton & Irene در اين زمينه اعتقادي به انجام تست و تحقيقات كاربري ندارد.

او در اين رابطه اين چنين اظهار مي دارد: " ما هرگز در پروژه هاي طراحي سايت به سراغ انجام تست هاي تجربه كاربري و تحقيقات كاربري نمي رويم. به نظر من زماني كه بخواهيد پروژه طراحي سايت خود را خودتان تست و بررسي كنيد مثل اين است كه تكليف شب خود را نمره بدهيد نه معلم تان. من بارها و بارها در پروژه هاي طراحي خود اين مورد را اجرا ننموده ام و تا به امروز با مشكلي برخورد نكرده ام."

"اگر مشتريان وب سايت ما تحقيقات كاربري را در پروژه هاي طراحي وب سايت خود بخواهند و اصرار بر اين امر داشته باشند ما مي گوييم هرگز اين كار را نمي كنيم و اگر مي خواهيد، خود به تنهايي اين كار را انجام دهيد و نتايج آن را با ما در ميان بگذاريد".

 مشاهده كردن و تكرار كردن

طراح تجربه كاربري و ناشري به نام Robert Hoekman jr نظر خود را در اين باره اين چنين عرض مي نمايد: "زماني كه تحقيقات كاربري و تست كاربردي بودن طراحي سايت را  انجام مي دهيد، هميشه اين مورد را به ياد داشته باشيد: واقعيت ها هميشه در اطلاعات و داده هايي است كه به دست مي آوريم و اين گونه واقعيت ها به ندرت در صحبت كردن با افراد حاصل مي شود و هميشه در مشاهدات مي توانيم درك و ادراك بيشتري را كسب نماييم."

"به آن چه كاربران مي گويند گوش فرا دهيد و آن را به دست فراموشي بسپاريد و بيشتر توجه كنيد كه آن ها چه كارهايي انجام مي دهند. سپس باز هم اين موارد را ناديده بگيريد و هر كدام از آن ها را بار ديگر بررسي كنيد تا به حقيقت و واقعيت دست يابيد. زماني كه طراحي جديدي را خلق مي كنيد، سعي كنيد بارها و بارها آن را تكرار كنيد، تنها به اين ترتيب است كه مي توانيد موفق شويد و به پيروزي در طراحي سايت خود دست يابيد."

"زمان هايي را در پروسه طراحي وب سايت خود اختصاص دهيد تا پروژه را باز بيني نماييد و نسخه جديد طراحي را در معرض تست و بررسي قرار دهيد. به ياد داشته باشيد كه نبايد هر چيزي در طراحي را تغيير دهيد. بايد قضاوت عادلانه اي انجام دهيد. اگر اين روند را پيش بگيريد و به درستي آن را اجرا كنيد، مطمئن باشيد كه مشكلات در پروژه طراحي شما از بين خواهند رفت و نتيجه نهايي بسيار رضايت بخش خواهد بود."

 مكالمه و بحث و گفت و گو كنيد

بر اساس گفته هاي Steve Portigal، تنها راه براي انجام تحقيقات كاربري رفتن به مكان هايي است كه مردم در آن جا در حال انجام دادن كارهاي خود مي باشند. در اين شرايط بايد به صورت آزاد و به طور مستقيم با آن ها به بحث و مكالمه درباره كاري كه انجام مي دهند و كارهايي كه دوست دارند انجام دهند، بپردازيد.

او در اين باره اين چنين مي گويد: "از همه مهتر اين مي باشد كه به چراها گوش دهيد. اگر مي خواهيد اطلاعات كاربردي را به صورت شفاف به دست آوريد، بايد بينش ها و بازخورد هاي بسياري را ميان خود و آن كاربران رد و بدل كنيد. من بينش ها و بازخوردهاي به دست آمده از سوي كاربران را به عنوان دانه هايي در نظر مي گيريم كه بعدها در پروژه طراحي وب سايت پرورانده شده و رشد مي كنند. به ياد داشته باشيد كه تحقيقات هميشه باعث پربار شدن طراحي وب سايت و يا محصول شما مي شوند".

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۶:۳۲

دنياي بازاريابي اينترنتي هميشه در حال رشد و تكامل يافتن مي باشد. اين تغيير متداوم مي تواند اغلب براي مطابقت يافتن ميانگين تاجران اغراق آميز و چالش برانگيز باشد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

بخش هاي بسيار زيادي در بازاريابي آنلاين وجود دارد، از وبلاگ نويسي تا بهينه سازي موتورهاي جستجو، به همين دليل برنامه ريزي در ارتباط با آن ممكن است اندكي چالش برانگيز باشد. در دنياي ديجيتالي كه ما زندگي مي كنيم، همراه شدن با مفاهيم و ايده هاي جديد در استراتژي بازاريابي آنلاين يك اجبار است.

خبر خوش براي شما اين است كه با برنامه ريزي و درك مناسب مي توانيد تجارت تان را با موفقيت رو به رو سازيد. براي مثال، موفقيت بازاريابي آنلاين CHANDLER BOLT را در نظر بگيريد.

اين فرد 21 ساله كالج را رها كرد و يك شركتي را با نام SELF-PUBLISHING SCHOOL آغاز به كار نمود كه به افراد كمك مي كرد تا كتاب هاي شان را در AMAZON منتشر نمايند. با داشتن استراتژي هاي بازاريابي آنلاين به صورت هماهنگ، اين كارآفرين توانست به ميليون ها درآمد در مدت زمان كوتاهي دست يابد.

از اين رو چگونه مي توانيد به اين سطح از موفقيت دست يابيد؟ با جلوگيري از مرتكب شدن به اشتباهات بازاريابي اينترنتي كه در اين جا ليست مي كنيم:


شكست در مطابقت يافتن با سئو و بهينه سازي وب سايت.

بهنيه سازي در موتورهاي جستجو مفهوم اصلي در بازاريابي آنلاين است و بايد در هر مسيري كه در اين زمينه قدم بر مي داريد، مورد ملاحظه قرار بگيرد. سئو و بهينه سازي سايت فراتر از ساخت گروه صحيحي از كلمات و عبارات كليدي مي باشد، اما نياز دارد تا شما به صورت استراتژيك با اين كلمات و عبارات كليدي در محتواهاي وب سايت تان مطاقبت يابيد.

با تحقيقات كلمات كليدي و استفاده از ابرازهاي آناليزي در دسترس تان، بايد براي شما ساخت كلمات و عبارات كليدي كه مخاطبين مد نظرتان به دنبال آن مي باشند، آسان باشد. هر چه در ساخت كلمات كليدي موثرتر عمل كنيد، راحت تر مي توانيد مشتريان واقعي خود را در دنياي آنلاين بيابيد.

استفاده از رسانه هاي اجتماعي به عنوان يك بيلبورد

هر سيستم عاملي كه شما تجارت تان را در آن مي سازيد يك فرصتي براي شما محسوب مي شود تا برندتان را به دنيا معرفي نماييد. اين مورد گفته شد تا شما به ياد داشته باشيد كه چقدر تبليغات شما اهميت دارد. افراد بسياري اين اشتباه را مي كنند كه صفحات رسانه اجتماعي را مي سازند تا لينك هايي را در وب سايت شان پست نمايند و محصولات و سرويس هاي شان را تبليغ كنند. رسانه اجتماعي بايد يك سيستم عاملي باشد كه براي ارتباط كاربران آنلاين به روشي كه وب سايت تان نمي تواند، مورد استفاده قرار بگيرد.
شما بايد به طور فعالي با فالوورهاي تان در ارتباط باشيد، محتواهايي مورد علاقه آن ها را پست كنيد و در دراز مدت براي آن ها منفعت هايي را فراهم كنيد.
اگر صفحات وب سايت شركت شما هيچي چيزي جز فروش محصولات در بر ندارد، مطمئن باشيد كه شما نمي توانيد برندتان را توسعه و بسط دهيد.

نداشتن يك وبلاگ

زماني كه بحث استراتژي هاي بازاريابي آنلاين مي شود، محتوا حرف اول را مي زند. اين محتواهاي جذاب شما مي باشد كه موجب مي گردد تا مشتريان را به تجارت خود جذب كنيد. هر چه محتواي بيشتري داشته باشيد، بيشتر مي توانيد تجارت تان را در ليست سايت هاي قدرتمند قرار دهيد. خيلي از افراد اين اشتباه را مي كنند كه فرض مي نمايند كه صفحه هوم و يا صفحه درباره ما سايت آن ها براي اين كه صحبت هايي را ارائه دهند، كافي است.

وبلاگ ها به شما اجازه مي دهند تا محتواي مربوطه اي را براي برندسازي تان ارائه داريد و مي توانيد لينك هايي را به وب سايت هايي در اين مقالات قرار دهيد كه داراي مخاطبين بسيار زيادي مي باشند.
اگر وبلاگي در اختيار نداريد، شما بايد همين حالا به فكر راه انداختن چنين موردي براي خود باشيد.


حتي ارسال پست به صورت هفتگي و ماهانه نيز براي دريافت مخاطبين كافي مي باشد، در هر صورت سعي كنيد تا برندتان را به اين ترتيب قدرت ببخشيد و تعداد مشتريان و مخاطبين خود را بالا ببريد.

 بازاريابي به صورت تصادفي و احتمالي و بدون برنامه ريزي و اهداف مشخص

هيچ چيز بدتر از بازاريابي بدون برنامه و پلن از پيش نمي باشد. افراد بسياري به سرعت توسط ساخت و طراحي سايت و قرار دادن محتواهايي به صورت تصادفي در آن، بازاريابي آنلاين خود را شروع مي كنند. بدون داشتن برنامه و پلني از پيش شما به كيفيت كارتان آسيب وارد مي زنيد و ارزش خود را پايين مي آوريد.

زماني كه نقشه و با برنامه ريزي را از قبل مشخص مي كنيد و طراحي سايت اصفهان انجام مي دهيد، مي توانيد اهداف تان را آشكار نماييد، مي توانيد به اين امر دست يابيد كه مخاطبين موردنظرتان چه كساني هستند و چه پيام هايي را مي خواهيد ارسال كنيد.

شكست در ارزيابي اجرا و عملكرد

آخرين مورد در اين ليست مربوط به شكست در ارزيابي اجرا و عملكرد بازاريابي آنلاين تان مي باشد. اگر شما نتايج را بررسي نكنيد، چگونه متوجه مي شويد كه كدام استراتژي بازاريابي براي شما مناسب است؟

بسيار اهميت دارد تا تلاش هاي بازاريابي خود را با كمك ابزارهاي آناليزي مورد سنجش قرار دهيد و از اين رو مي توانيد مفاهيم و مواردي كه براي برند شما بسيار كاربردي است را بيابيد. اين امر به شما اجازه مي دهد تا به تغييراتي را به وجود آوريد كه مورد نظر مخاطبين مورد هدف تان مي باشد.

 تمام تلاش خود را براي قدم برداشتن در اين زمينه صرف كنيد

بازاريابي آنلاين موارد بسياري را در ارتباط با تجارت و برند شما مي گويد. اگر شما تمام تلاش خود را از همان ابتدا روي بهينه سازي بازاريابي آنلاين خود متمركز سازيد، در مقابل تخريب شهرت و محبوبيت خود و تجارت تان ايستادگي مي نماييد.

اگر هر يك از اشتباهات ذكر شده در اين مقاله را مرتكب مي شويد، زمان اين است كه تغييراتي را در روند كاري خود ايجاد كنيد و دوباره به ارزش هاي موجود در تجارت و برند خود فكر كنيد. اين تغييرات صحيح مي تواند تفاوت ميان يك تجارت راكد و ساكن را با يك تجارت موفق نشان دهد.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۶:۱۸

خريد دوربين مداربسته اغلب در شرايط آب و هوايي متفاوتي نصب مي گردند. شرايط آب و هوايي، سطح روشنايي، ميزان و زاويه تابش آفتاب، گرما و سرما همگي مي توانند بسيار بر عملكرد دوربين مداربسته تاثير گذار باشند. براي مثال مناطقي وجود دارند كه سرماي طاقت فرسايي در اكثر زمان هاي سال دارند. پس دوربين هايي كه مي بايست در اين نقاط نصب شوند بايد از مقاومت بالايي در برابر سرما و بارش برف و باران سنگين برخوردار باشند.
نكاتي كه بايد براي خريد دوربين مداربسته مناسب براي آب و هواي سرد در نظر بگيريد
دوربين مداربسته مناسب فصل زمستان به ويژه انواع Outdoor آنها كه در محيط هاي بيروني نصب مي شوند بايد در برابر شرايط آب و هوايي نامطبوع مانند بارش برف، وزش باد، گرد و غبار، باران، سرماي شديد و ... مقاوم باشند. در اينجا براي انتخاب بهترين دوربين نظارتي به سه نكته مهم كه بايد آنها را در نظر بگيريد مي پردازيم:
1. قبل از آنكه دوربين مداربسته خود را انتخاب كنيد شرايط آب و هوايي و ميزان دماي منطقه مورد نظر را بسنجيد
قبل از آنكه اقدام به خريد دوربين مداربسته مورد نظر خود كنيد ابتدا لازم است تا دماي مكان مورد نظر را در زمستان بررسي كنيد. زيرا دوربين هايي كه مي توانند شرايط سخت سرمايي يا گرمايي را تحمل كنند ممكن است قيمت بالايي داشته باشند. اقدام درست اين است كه دوربيني را بخريد كه بتواند زمستان نقطه سكونت شما را تحمل كند. براي مثال لزومي ندارد كه دوربيني بخريد كه تحمل دماي سرد آن تا منفي 60 تا 80 در جه است زماني كه سردترين دماي منطقه سكونتتان تنها تا منفي 5 درجه است.
2. دمايي كه دوربين در آن عملكرد مناسبي دارد را در نظر بگيريد
هر دوربين مداربسته مجموعا داراي يك سري ويژگي ها يا شرايط كار است كه معمولا در بخش مشخصات يا كاتالوگ دستگاه به آن اشاره مي شود كه دماي مناسب براي بهترين عملكرد دوربين نيز در آن ذكر شده است. دماي مناسب براي عملكرد صحيح در انواع دوربين مداربسته تحت شبكه با يكديگر متفاوت است. برخي از دوربين هاي مداربسته مي توانند در رنج هاي دمايي 55+-10- نيز عملكرد خوبي داشته باشند. برخي حتي مي توانند در سرماي سخت و رنج دمايي منفي 30 يا منفي 40 درجه نيز بدون اختلال كار كنند. در حقيقت، برخي از دوربين ها و سيستم هاي امنيتي مي توانند در دماهاي بسيار بالاتر و يا بسيار پايين تر از درجه حرارت اعلام شده نيز عملكرد خوبي داشته باشند.
اما اگر دوربين يا سيستم دوربين مداربسته خود را مستقيما در نزديكي يك منبع گرمايي شديد مانند كوره يا بخاري قرار دهيد ممكن است به دوربين شما آسيب رسانده و منجر به مختل شدن و يا حتي سوختن آن شود.
3. بسته به مكان نصب (outdoor يا indoor)، دوربين يا سيستم مداربسته خود را انتخاب نمائيد
اگر مي خواهيد دوربين مداربسته خود را در محيط هاي خارجي نصب كنيد هميشه مدلي را انتخاب كنيد كه داراي استاندارد مقاومت در برابر شرايط آب و هوايي سخت و دشوار است. براي مثال اگر مي خواهيد دوربين مداربسته خود را در پاركينگ، گاراژ، حياط روباز و .. قرار دهيد بايد حداقل داراي استاندارد IP66 باشد. تحت اين استاندارد دوربين شما مي تواند در باد، باران، گرد و غبار و ... عملكرد قابل قبولي داشته باشد. چنانچه دوربين مورد نظر را براي نصب در محيط هاي داخلي مي خواهيد ديگر نيازي به نگراني در مورد دما و شرايط كار آن نخواهيد داشت. زيرا معمولا در داخل از سيستم هاي گرمايشي مناسب استفاده مي شود.
ساير نكات

    براي محافظت بيشتر از دوربين مداربسته خود در برابر سرماي شديد و يا بارش برف و بارن سنگين مي توانيد از كاورهاي پارچه اي ضخيم يا كاور هاي فلزي استفاده كنيد.
    معمولا دوربين هاي مداربسته اي كه بتوانند سرماهاي -60°C تا -80°C را تحمل كنند بسيار ناياب هستند. و شايد مدل هاي بسيار كمي از آنها وجود داشته باشد.
    دماي مناسب براي كاركرد دوربين هاي مداربسته جزو ويژگي هاي آن است و توسط كارخانه تعيين مي شود. لذا ممكن است در بالا يا پايين تر از اين رنج دوربين بخوبي كار نكند.
    توصيه مي شود لنز دوربين هايي كه در محيط هاي خارجي و در معرض هواي سرد نصب مي كنيد را مرتب پاك كنيد زيرا برخي اوقات سرد و گرم شدن و يا شرايط آب و هوايي باعث نشستن بخار اب بر روي ان مي شود.
    اغلب سرماي هوا اختلالي در عملكرد نور مادون قرمز IR دوربين ندارد.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۲:۱۸

بهينه سازي صفحات در طراحي سايت تجارت تان در رسانه هاي اجتماعي بايد يك بخش مهم استراتژي بازاريابي شما محسوب شود. تكنيك هاي بهينه سازي رسانه اجتماعي بسيار كم هزينه مي باشند و شما را با ميزان مشتريان بيشتري رو به رو مي سازد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

از همه مهم تر، اين مورد به شما كمك مي كند تا روابط طولاني مدتي را با مشتريان خود بسازيد. شما بايد هدف اصلي بازاريابي رسانه اجتماعي را به ياد داشته باشيد: ايجاد روابط طولاني و بلند مدت.
اگر شما پروفايل هاي رسانه اجتماعي خود را با هدف سود و منفعت هاي تجاري در ذهن خود بهينه سازي كنيد، ممكن است با نااميدهايي نيز مواجه شويد. از اين رو زماني كه استراتژي رسانه اجتماعي را براي تجارت خود مي سازيد، بسيار دقت كنيد. در حالي كه شما در اين مرحله قرار داريد، يك راهنمايي در اين جا در ارتباط با اين كه چگونه مي توانيد صفحات تجاري رسانه اجتماعي خود را براي FACEBOOK،  TWITTER، LINKEDIN و INSTAGERAM بهينه سازي كنيد، وجود دارد.
بياييد با موارد و اصول پايه بهينه سازي بعد از طراحي سايت اصفهان در اين زمينه شروع كنيم:


1)از لوگو خود به عنوان تصوير پروفايل و آواتر خود به طور مداوم استفاده كنيد.
در شبكه هاي رسانه اجتماعي، مردم با شما در تعامل نمي شوند: آن ها آن جا حضور دارند تا با برند تان در تعامل و ارتباط شوند. اگر شما افرادي را مي خواهيد تا شما را در همه جا به ياد داشته باشند، بهترين كار اين است كه لوگو رسمي خود را را به عنوان تصوير پروفايل انتخاب كنيد. تنها اطمينان حاصل نماييد كه آواترهاي شما در طول تمامي كانال هاي رسانه اجتماعي كه حضور داريد، پايدار و يكسان مي باشند. در اين جا توصيه اي در ارتباط با اندازه تصوير آواتر در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي مختلف وجود دارد:

    Facebook: 180×180 px
    LinkedIn: 400×400 px
    Twitter: 400×400 px
    Pinterest: 165×165 px
    Instagram: 110×110 px
    Google+: 250×250 px

2) از نام شركت به عنوان نام كاربري استفاده نماييد
يك از معتبر ترين روش هاي ساخت و ايجاد ارتباطات با مشتريان در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي از طريق منشن ها يا MENTION ها مي باشد. زماني كه كاربران شما را در رسانه اجتماعي منشن نمايند، آن ها نام هايي را كه به نظر بسيار منطقي مي آيند را جستجو مي كنند. در اين شرايط، اين نام مي تواند نام برند باشد. معمولا كار سختي مي باشد تا نام برند خود را به عنوان نام كاربري به حساب آوريد، مخصوصا اگر نام برند شما يك كلمه و يا عبارت رايج باشد.
داشتن هويت متداوم و يكسان، حضور رسانه اجتماعي را در هر مرورگري كاربرپسندانه مي سازد و به كاربران اجازه مي دهد تا برندها را به راحتي بيابند. حتي اگر شما نمي توانيد نام كاربري را همان نام برند خود انتخاب نماييد، مي توانيد هميشه از متغييرهاي متناسبي از آن استفاده كنيد، اما به ياد داشته باشيد كه نام كاربري شما خيلي متفاوت تر از هويت برند شما نباشد.

طراحي سايت


 به طور متناسبي ارسال پست هاي تان را زمان بندي كنيد.
همان طور كه از تيتر اين مورد آشكار مي باشد، شما نبايد تمامي تخم مرغ هاي تان را در يك سبد قرار دهيد و يا به عبارت ديگر هر چه داريد را رو نماييد. هر كانال رسانه اجتماعي متفاوت مي باشد، هر يك داراي نيازها و زمان بندي بهينه اي براي بروزرساني محتواها مي باشد. شما بايد هم در دو حوزه B2B و B2C كه در آن حضور داريد و هم سطح مشترياني كه براي آن ها خدمت رساني مي نماييد، تعادل ايجاد كنيد.
براي مثال، براي مشتريان B2B، بسيار ضروري است كه 5 تا 10 بار در هر هفته به بروزرساني بپردازيد. در حالي كه براي مخاطبين B2C اين تكرار مي تواند حداكثر 20 ارسال پست در هر هر هفته باشد. هر شبكه رسانه اجتماعي متفاوت است و مخاطبين خاصي و گوناگوني را در نظر دارد. بنابراين، تكرار بروزرساني نياز دارد تا با شبكه رسانه اجتماعي كه در آن حضور داريد، مطابق و هماهنگ باشد.
در اين جا نيز از HUBSPOT اينفوگرافيكي وجود دارد كه به شما كمك مي كند تا در اين زمينه پيش رويد. در هر صورت، بسيار عملكرد خوبي مي باشد تا پست هاي تان را بر اساس آناليز سيستم عامل اجتماعي مورد نظرتان، برنامه ريزي كنيد. اين پست را از HBO به عنوان مثال مشاهده كنيد. در اين مثال، HBO يك فيلمي را تبليغ مي نمايد كه AMILLION WAYS TO DIE IN THE WEST نام دارد كه با يك عامل دعوت به عمل "STARTS NOW" مي باشد. اين مورد به فالوورها ايده صحيحي از اين كه آن ها انتظار دارند چه كارهايي را با اين پست انجام دهند، ارائه مي كند.

4) اعتبار و اعتماد متناسبي را براي مخاطبين خود به وجود بياوريد

شما در رسانه هاي اجتماعي حضور داريد، زيرا مي خواهيد با مردم در ارتباط باشيد. شما در اين سيستم عامل ها حضور داريد تا روابطي را با مخاطبين خود بسازيد، بهترين راه براي اين ارتباطات قدرتمند در رسانه هاي اجتماعي اين مي باشد كه به مخاطبين خود اعتبار و اطمينان بدهيد.
براي مثال، زماني كه محتواهاي ساخته شده توسط افراد ديگر را به اشتراك مي گذاريد، اطمينان حاصل كنيد كه نام آن ها را به اين ترتيب همراه آن محتوا ذكر مي كنيد: "از (نام فرد مورد نظر). اين امر مي تواند حضور اجتماعي شما را قدرت و اعتبار ببخشد و به شما كمك كند تا رتبه بندي بيشتري را به دست بياوريد. مي توانيد مثالي از OREO را در اين زمينه مشاهده كنيد. OREO از MARCH MADNESS كه مسابقات بسكتبال NCAA مي باشد با تگ كردن ALEX TROCHUT استفاده مي نمايد تا وب سايت PLAYWITHOREO.COM خود را تبليغ نمايد.
5) لينك هاي كوتاه همراه
لينك هاي كوتاه به شما كمك مي كنند تا روي بروزرساني محتواهاي خود نظارت داشته باشيد. آن ها لينك هاي قابل نظارتي مي باشند كه به شما اجازه مي دهند تا بدانيد كه كدام بروزرساني ها، بيشترين مخاطبين را به سمت خود جذب كرده است و كدام بخش ها را شما بايد براي بازاريابي و تبليغ مجددا مورد ملاحضه خود قرار دهيد. شما مي توانيد به تصوير زير نگاه كنيد تا دريابيد كه چگونه مي توانيد از اين مورد براي قرار دادن كلمات بيشتر در تويتر خودتان استقاده كنيد. اين لينك هاي كوچك مي توانند به شما كمك كنند تا صفحه خود را با بازديد هاي فراواني رو به رو سازيد. لينك هاي كوتاه به شما اين امكان را مي دهند تا با كمترين كلمات، بيشترين موارد را ارائه داريد و كمترين فضاي خالي را اشغال كنيد. سعي كنيد هوشمندانه از اين مورد استفاده كنيد.


6) روي محتواي بصري همراه با تصاويري كيفيت بالا تمركز كنيد.

اما تنها اگر اين تصاوير در كيفيت بالايي قرار داشته باشند مي توانند اين نتيجه را براي شما به ارمغان بياروند. بله، به طرز باورنكردني اهميت دارد تا از تصاوير با كيفيتي براي پست هاي رسانه اجتماعي خود استفاده كنيد. منابع آنلاين بسياري وجود دراد كه مي تواند به شما در ساخت تصاوير با كيفيت بدون نياز به اين كه در PHOTOSHOP متخصص و كارشناس باشيد، به وجود بياوريد. چنين ابزاري مي تواند CANVA.COM باشد كه به شما اجازه مي دهد تا تصاوير شگفت انگيزي را براي رسانه اجتماعي خود بسازيد.

7) در سيستم عامل هاي اجتماعي فعال باشيد

مطمئنا رسانه هاي اجتماعي براي ارتباطات اجتماعي است. به اين ترتيب رسانه هاي اجتماعي تنها رسانه اي نيست كه محتواهاي خود را به اشتراك بگذاريد، بلكه رسانه اي است كه با مخاطبين خود در تعامل باشيد. شما مي تواند به كاربران خود پاسخ بدهيد و به آن ها نزديك شويد، زيرا آن ها از شما انتظار دارند تا فعال باشيد و مطابق با هدف اين سيستم عامل هاي اجتماعي عمل نماييد. يك ابزار خوب و عالي براي نظارت بر اين موضوع مي تواند COMMUNITY باشد. اين مورد مخصوصا در زمينه شكايت ها و جستجو هاي كاربري، جايي كه سطح انتظارات كاربران بسيار بالا مي باشد، خيلي تاثير گذار و حائز اهميت مي باشد.

8) بسيار به صفحه "درباره ما" دقت داشته باشيد.

بازديدكنندگان مي خواهند هر جزئيات كوچكي را درباره شما بدانند. آن ها انتظار دارند به جزئياتي مانند مكان دفتر شركت، سرويس هايي كه ارائه مي كنيد، ساعات كاري و غيره از صفحات رسانه اجتماعي شما دسترسي داشته باشند. شما بايد از بخش "درباره ما" به صورت استراتژيك استفاده كنيد و تا جايي كه مي توانيد اطلاعات مورد نياز شان را به آن ها ارائه كنيد.
بخش "درباره ما" بسيار شبيه به توضيحات متني يا MTA DESCRIPTIO صفحه وب سايت شما مي باشد، زيرا شما به توضيح اندك و كوتاهي (حدود 155 كاراكتر) نياز داريد تا اطلاعات را به طور صحيحي در مرورگرها و موتورهاي جستجو نشان دهيد. براي مثال، به اين صفحه درباره ما از CLOUDWAYS نگاه كنيد كه مهيا كننده هاست مديريت شده وب سايت ها مي باشد. اين مورد داراي هر چيزي كه نياز است در محل صحيح خود مي باشد.


طراحي سايت 
نتيجه راهنمايي رسانه اجتماعي براي تجارت هاي B2B و B2C

هيچ شكي وجود ندارد كه مهم ترين هدف رسانه اجتماعي جذب مخاطبين و توليد محتواهاي ارزشمند براي آن ها است. بنابراين، زماني كه يك بار در رسانه اجتماعي حضور داشته باشيد و بخواهيد كانال هاي B2B خود را بهينه سازي كنيد، بايد پست هاي تان را بر اساس مخاطبين مد نظر خود پرورش دهيد و در خور و شايسته آن ها بسازيد، با آن ها ارتباط برقرار كنيد و از همه مهم تر بايد سعي كنيد در ارتباطات خود ساده و پر منعت به نظر برسيد.
اين يك راهنمايي قطعي و نهايي نمي باشد، اما زماني كه اجرا شود، اين توصيه هاي بهينه سازي مي تواند ميزان مشاهده شدن شما را در رسانه هاي اجتماعي بهبود دهد. به اين راهنمايي به عنوان يك راه حل سريع بنگريد كه مي تواند حضور شما را در رسانه هاي اجتماعي قدرت ببخشد و تجارت و يا برند تان را بيشتر سر زبان ها بي اندازد و از همه مهم تر باعث مي شود تا مشتريان بيشتري و به تبع آن درآمد بيشتري را به دست بياوريد.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۱:۳۰

ما اصطلاحات مخصوص در اين زمينه را زير پا گذاشتيم تا بتوانيم مفاهيم پايه و واژگان تئوري رنگ ها را به زباني كه بتوانيد درك كنيد، به شما توضيح دهيم. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.
رنگ يكي از فراگيرترين بخش هاي هر چيزي خصوصا طراحي سايت است كه به صورت بصري در دنيا با آن ها مواجه مي شويم. اين مورد براي خيلي از طراحان تبديل به يك انتخاب هميشگي شده است. اگر به گذشته و به دوران مدرسه خود فكر كنيد، به ياد مي آوريد كه هميشه رنگ هاي پايه يعني آبي، زرد و قرمز را انتخاب مي كرديد. همه ما فكر مي كرديم كه باقي رنگ ها توسط تركيب اين سه رنگ در كيفيت هاي مختلف به وجود مي آيد.
ما هم اكنون مي دانيم كه اين موضوع اصلا صحيح نيست (اگرچه هنوز هم در دنياي بچه هاي 5   ساله اين موضوع كاربردي و عملي مي باشد).
چگونه رنگ ها شكل مي گيرند

طراحي سايت

در طراحي سايت درك چگونگي اينكه رنگ ها شكل مي گيرند و از همه مهم تر، چه روابطي بين رنگ ها وجود دارد، مي تواند به شما كمك كند تا رنگ ها را به طور موثري در طراحي هاي خود به كار ببريد.
مدرسه BAUHAUS اين موضوع را در دهه 1920 و 1930 درك نمود، دانش آموزان و كارمندان در اين مدرسه روي پيشرفت و توسعه تئوري رنگ براي در معرض نمايش گذاشتن حالت ها و عواطف رنگ هاي مختلف در بخش طراحي كار نو فعاليت نمودند.
تئوري رنگ ها يك نظم و ترتيبي است كه قدمت بسيار طولاني دارد- حداقل به قرن 15 باز مي گردد و شامل علم فيزيك، شيمي و رياضي مي شود تا به اين وسيله بتواند مفاهيم را به مخاطب منتقل سازد.
اين مقدمه كوتاه و سريع به شما مرور كلي از تمامي بخش هاي مهم تئوري رنگ ها را مي دهد تا بتوانيد شروع به تصميم گيري آگاهانه در پروژه طراحي و ساير پروژه هاي طراحي سايت خود كنيد.

سيستم هاي رنگي در طراحي سايت اصفهان
در اين جا دو سيستم پايه رنگي وجود دارد –روش هايي كه رنگ از آن ها به وجود مي آيد: رنگ هاي افزودني و رنگ هاي كاهشي (كه به منعكس سازنده زير مشهور مي باشد). ما از اين دو روش به صورت روزانه استفاده مي نماييم- در صفحه نمايشي كه اين مقاله را مي خوانيد از رنگ هاي افزودني به كار رفته است تا بتوانيد به راحتي رنگ ها را مشاهده نماييد، اين در حالي است كه كتابي كه در حال خواندن آن مي باشيد از رنگ هاي كاهشي براي جلد اول خود استفاده كرده است.
به عبارت ديگر، چيزي كه نور را مي تاباند (مانند خورشيد، يا يك صفحه نمايش و يا يك پروژكتور و غيره) از رنگ هاي افزودني استفاده مي كند، اين در حالي است كه هر چيزي ديگري (كه نور را منعكس مي سازد) از رنگ هاي كاهشي به كار مي برد.

 رنگ هاي افزايشي در طراحي سايت اصفهان

رنگ هاي افزايشي و پررنگ بر اساس قرمز، سبز و آبي مي باشند كه به اختصار به آن ها RGB مي گوييم.
رنگ هاي افزودني با هر چيزي كه نور را منعكس مي سازد به خوبي عمل مي كند. تركيبي از طول موج هاي مختلف نور مي تواند رنگ هاي مختلفي را به وجود آورد و هر چه نور بيشتري به يك رنگ بدهيد، رنگ هاي كمرنگ و روشني به وجود مي آيد.
زماني كه رنگ هاي افزايشي را به كار مي بريم، تمايل داريم تا به رنگ هاي پايه قرمز، سبز و آبي فكر كنيم و اين سه مورد پايه و بنياد رنگ هايي است كه در صفحه نمايش تان به كار رفته است. در رنگ هاي افزايشي، سفيد مي تواند تركيبي از رنگ ها باشد، اين در حالي است كه مشكي مي تواند خالي از هرگونه رنگ باشد.

رنگ هاي كاهشي در طراحي سايت

          طراحي سايت


رنگ هاي كاهشي با بازتاب دهنده هاي نور به خوبي كار مي كنند. روشي كه رنگ هاي كاهشي طول موج هاي مختلفي از نور را منعكس مي سازند، باعث مي شود تا رنگ ظاهري و نمايش داده شده در چشمان انسان قابل تشخيص باشد.
رنگ هاي كاهشي نيز مانند رنگ هاي افزايشي داراي سه رنگ پايه مي باشند- آبي دريايي، ارغواني و زرد كه به اختصار CMY گفته مي شود. در رنگ هاي كاهشي سفيد به عنوان دربردارنده هيچ رنگي و مشكي به عنوان تركيبي از رنگ ها در نظر گرفته مي شود، اما اين يك سيستم ناقص مي باشد.
در اين سيستم، رنگدانه هايي كه براي استفاده در دسترس ما مي باشد، به صورت كامل نور را جذب نمي نمايند (جلوگيري از بازتاب طول موج هاي رنگ ها)، از اين رو ما بايد رنگدانه چهارمي را نيز به اين تركيب بي افزايم تا جبران محدوديت ها را بكينم.

ما به آن KEY مي گوييم (كه به اختصار به طور كلي به اين سيستم رنگي CMYK گفته مي شود) اما ضرورتا مشكي مي باشد. بدون اين رنگدانه جديد، نزديك ترين رنگ به مشكي در دنياي چاپ مي تواند به صورت قهوه اي و يا خاكستري نمايان شود.

چرخه مدرن رنگ از قرن 18 مورد استفاده قرار گرفته است
براي اين كه روابط موجود در ميان رنگ هاي مختلف به آساني مشاهده شود، مفهوم چرخه رنگ مدرن در حدود قرن 18 توسعه يافت. اين چرخه اوليه، رنگ هاي پايه اي را در حول يك دايره رسم مي كند و رنگ هاي را با هم به نسبت ها مختلف تركيب مي نمايد تا رنگ هاي دومي و يا حتي سومي نيز به وجود بيايد.

چرخه رنگ به ما اين امكان را مي دهد تا نگاه كوتاهي به اين بي اندازيم كه كدام رنگ مي تواند مكمل (در چرخه رنگ رو به روي يكديگر قرار بگيرند)، مشابه (حالت هاي مختلف يك رنگ)، سه گانه (سه رنگ كه در هر 120درجه اين چرخه قرار گرفته اند) و غيره باشد.

هر كدام از اين روابط مي تواند تركيبات رنگي بسيار جذابي را به وجود آورد. روابط لذت بخش و دلپذير بسيار ديگري در اين بخش از چرخه قرار دارد. اپليكيشن هاي رايگان بسياري وجود دارد كه شما را در انتخاب رنگ ها بسيار كمك مي كند و يا شما مي توانيد از ديد يك طراح به اين موضوع نگاه بي اندازيد. مطمئن باشيد كه با شناخت بيشتر رنگ ها در استفاده درست از آن ها، موفقيت آميز عمل مي كنيد.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۰:۴۴

خريد دوربين مداربسته

لچنج ( Lechange ) برند معرفي شده توسط شركت داهوا رسما از راه اندازي سري جديد محصولات دوربين مداربسته خود تحت عنوان Looc پرده برداري كرد. اين سري از دوربين هاي بازدارنده از نوع بي سيم بوده و با استفاده از سنسور PIR و همچنين آژير داخلي با قدرت صوتي ۱۱۰ دسي بل مي توانند علاوه بر انجام وظيفه تصوير برداري به عنوان يك دزدگير قدرتمند در فضاهاي كوچك مانند خانه ، شركت و مواردي شبيه به اين نصب شده امنيت اعضا را تضمين كنند.
سري دوربين هاي Looc علاوه بر قابليت بازدارندگي با تصوير برداري به موقع از صحنه هاي حساس مي تواند از بروز مشكلات امنيتي جلوگيري كند و به اين وسيله كمك شاياني به افزايش ايمني افراد و كسب و كارها داشته باشد. پشتيباني از سنسور تشخيص افراد با حساسيت ۱۰ متر و آژير قدرتمند باعث شده تا اين دوربين بتواند هر گونه نفوذي را در هر شرايط نوري تشخيص داده و اطلاع رساني نمايد.

رزولوشن دو مگا پيكسل در كنار پشتيباني از فرمت فشرده سازي H.265 اين دوربين را يك انتخاب بسيار مناسب براي پوشش نيازهاي مشتريان كرده است. علاوه بر اين ميكروفن داخلي در كنار بلند گوي تعبيه شده بر روي اين دوربين قابليت برقرار كردن ارتباط صوتي دو طرفه با كيفيت مطلوب را براي كاربران فراهم مي كند. آنتن وايرلس اين دوربين قادر است تصاوير را با كيفيت مناسب و به دور از هر گونه افت تصويري انتقال دهد. همچنين تصوير برداري با استفاده از LED هاي ديد در شب ( IR ) به دوربين كمك مي كند حتي در شب نيز تصاوير مناسبي را ارائه نمايد.

كاربران مي توانند تصاوير دوربين مداربسته  Looc را بر روي تلفن همراه خود مشاهده كنند و در صورت بروز هر مشكلي بصورت زنده محل تصوير برداري دوربين را تحت نظر داشته باشند. براي ضبط تصاوير اين دوربين مداربسته نيز دو سناريو وجود دارد ، كاربران مي توانند تصاوير را بصورت مستقيم بر روي بستر ابر اطلاعاتي ( Cloud ) ضبط كنند يا تصاوير بر روي sd كارت تعبيه شده بر روي دوربين قابل ضبط مي باشد. ( حداكثر حجم sd كارت معادل ۱۲۸ گيگا بايت مي باشد ) ، شكل ظاهري زيبا در كنار وزن سبك اين سري از دوربين مداربسته لچنج نيز از ديگر ويژگي هاي اين سري از محصولات دوربين مدار بسته مي باشد.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۰:۳۰

بازاريابي محتوا يك تكنيك تبليغاتي و بازاريابي مي باشد كه روي ساخت و انتشار محتواهاي ارزشمند به منظور جذب و نگه داري بازديدكنندگان و تبديل آن ها به مشتريان تمركز دارد. اين موضوع اثبات شده مي باشد و حداقل زماني كه بدانيد كه چه كاري انجام مي دهيد، فوايد بيشتري براي شما به همراه دارد. با اين مقاله همراه باشيد تا با بازاريابي محتوا و رمز موفقيت آن بعد از طراحي سايت صحبت كنيم.

مزيت هاي بازاريابي محتوا در طراحي سايت اصفهان به اين شكل مي باشد:

- براي سئو و بهينه سازي سايت بسيار عالي مي باشد، مخصوصا براي هدف قرار دادن كلمات كليدي طولاني.
- بازاريابي محتوا مي تواند لينك هايي را جذب نمايد و وب سايت تان را جزو نتايج اول گوگل قرار دهد و يا به عبارت ديگر رتبه بندي سايت تان را ارتقاء دهد.
- محتواها مي توانند مانند سوخت در سانه هاي اجتماعي (فيس بوك، تويتر، اينستاگرام و غيره) و حتي روزنامه ها و مجله ها و ديگر رسانه ها باشد.

3 نوع بازاريابي محتوا
بازاريابي محتوا مي تواند به سه بخش تقسيم مي شود:
- وبلاگ هاي پايه
- فرمت هاي طراحي
- محصولات جانبي

1) وبلاگ هاي پايه

وبلاگ هاي ساده، نوع اوليه و پايه بازاريابي محتوا مي باشند. تجارت ها اغلب مقالاتي را درباره محصولات، گرايش هاي طراحي و توصيه ها و ترفند هاي در طراحي سايت اصفهان، ارائه مي دارند. آن ها اين اطلاعات را به اشتراك مي گذارد تا بازديدكنندگان را جذب خود كنند و آگاهي هاي شان را بهبود دهند.

اين نوع بازاريابي محتوا بسيار راحت اجرا مي شود. مي توانيد از يك نويسنده سايت هم كمك بگيريد تا مقالاتي را بنويسند و يا حتي افرادي را در منزل مي توانيد به اين كار بگماريد. هم چنين مي توانيد به نوشته هاي خود طراحي سايت  و تصاويري را اضافه كنيد كه براي خواندن جذاب تر باشند.

2) فرمت هاي طراحي

دومين نوع بازاريابي محتوا بر اساس اولين نوع (در بالا آن را شرح داديم) مي باشد. كلمات، ساده ترين فرم ارائه اطلاعات مي باشند. از اين رو چرا نبايد اندكي در اين زمينه خلاقانه تر عمل كنيم؟ راه هاي ديگري براي ارائه ايده هاي تان وجود دارد كه به پايدار ماندن شما در ميان رقيبان تان بسيار كمك مي كند. در اين جا مثال هايي براي شما آورده شده است تا اين موضوع را بيشتر درك كنيد:

- اينفوگرافيك: اينفوگرافيك ها شايد اخبار جديدي نباشند، اما به درستي اجرا مي شوند و مي توانند قدرتمند عمل كنند.
- اينفوگرافيك هاي انيميشني: به دنبال يك مورد جديد مي باشيد؟ چرا از اينفوگرافيك هاي انيميشني استفاده نمي كنيد؟ براي الهام گرفتن بيشتر در اين زمينه مقاله JACOBE ONEAL را به نام ANIMAGRAFF را مطالعه نماييد.
- ويدئو: اگر يك تصوير بيش از هزاران كلمه مي ارزد، ويدئو بيشتر از هزاران تصوير ارزشمند مي باشد. مشتريان جديدي را با نمايش دادن تخصص و مهارت تان در قالب يك ويدئو، جذب نماييد. MOZ از اين تكنيك در WHITEBPARD FRIDAY خويش استفاده مي كند.
- نظر سنجي: مي توانيد تعاملاتي را نيز به بازاريابي محتواي خود توسط نظر سنجي ها اضافه كنيد. ابزارهاي بسياري وجود دارند كه مي توانند در اين زمينه به شما كمك نمايند.
- مصاحبات: از افراد مشهور در زمينه كاري خود مصاحبه كنيد كه بهترين راه به نمايش گذاشتن برند تان مي باشد.
اين دومين نوع بازاريابي محتوا  تماما درباره انتشار خلاقانه محتوا مي باشد و در اين زمينه بايد اندكي بيشتر كار شود، اما نتايج حاصل از آن بسيار شگفت انگيز است.

محصولات جانبي

پيشرفته ترين نوع بازاريابي محتوا مربوط به محصولات جانبي مي باشند. همان طور كه از نام اين مورد پيدا مي باشد، محصولات جانبي به محصولات و يا سرويس هاي جديدي گفته مي شود كه به محصول و يا سرويس اصلي يك شركت يا تجارت مربوط مي باشد.

تكنيكي كه در پس اين نوع بازاريابي محتوا وجود دارد بسيار ساده است: بايد موارد ارزشمندي را در كنار آن چه كه به فروش مي رسانيد، به مشتريان خود ارائه داريد. تصاوير استوك چيزي است كه مخاطبين مورد نظر تان ممكن است نياز داشته باشند. اين نوع از بازاريابي محتوا باعث مي شود تا برندتان سرشناس تر شود و مشتريان جديدي جذب تجارت شما شوند.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۷:۵۲

خريد دوربين مداربسته
فناوري تشخيص دستكاري يا خرابكاري يكي از ويژگي هاي آناليز تصويري در دوربين مداربسته تحت شبكه است اين تكنولوژي هنگامي كه دوربين مورد دستكاري قرار مي گيرد يا ضربه مي خورد مي تواند با ارسال آلارم كاربر را باخبر كند.
هنگامي كه دوربين مداربسته IP در محلي نصب مي شود همواره مي تواند در معرض خطر قرار داشته باشد ، ضربه زدن به دوربين ، تغيير جهت و زاويه ديد دوربين ، دستكاري دوربين ، اسپري پاشيدن به شيشه جلوي دوربين ، پوشاندن لنز دوربين مداربسته با پارچه يا يك عامل خارجي و بسياري از موارد ديگر از خطراتي است كه مي تواند يك دوربين مدار بسته نصب شده را تهديد كند. هنگامي كه فردي قصد ضربه زدن به دوربين را داشته باشد قابليت Tamper Detection دوربين مي تواند با شناسايي خطر به NVR اطلاع داده و اين آلارم توسط سيستم مركزي به كاربرا اطلاع رساني مي شود. اين فرايند را Tampering Alarm مي گويند.
اساس كار قابليت تشخيص خرابكاري يا تشخيص دستكاري چگونه است ؟

قابليت تشخيص خرابكاري يا دستكاري ، به دوربين مدار بسته امكان شناسايي عواملي مانند ضربه ، پوشاندن لنز ، تغيير جهت  و … را مي دهد و كاربر مي تواند در اين مواقع سريعا از اينگونه تهديدات باخبر شده و اقدامات پوششي و بازدارنده را انجام دهد.

سيستم تشخيص دستكاري دوربين مداربسته مي تواند موارد زير را به كاربر اطلاع رساني نمايد :

    ضربه زدن به دوربين و تلاش براي از جا در آوردن دوربين مدار بسته ( سرقت دوربين )
    اسپري پاشيدن بر روي دريچه لنز و شيشه جلوي دوربين مدار بسته
    قطع برق دوربين مدار بسته ( نخستين كاري كه سارقين انجام مي دهند )
    پوشاندن دريچه لنز دوربين مدار بسته توسط عوامل خارجي
    تغيير فوكوس دوربين مدار بسته
    تغيير جهت دوربين مدار بسته
    قطع شدن ارتباط شبكه دوربين مدار بسته باnvr

    اين فناوري هم مانند بسياري از فناوريهاي هوشمند دوربين مداربسته مي تواند با آلارم هاي اشتباه كاربران را كلافه كند از اين رو مي توان با تعريف زمان مناسب با توجه به نوع آلارم از بروز آلارم اشتباه جلوگيري كرد. به عنوان مثال هنگامي كه برگ درخت جلوي دريچه لنز دوربين را براي چند ثانيه مي پوشاند و سپس از جلوي لنز كنار مي رود، تعريف حداقل زمان براي آن مي تواند كمك كننده باشد و از ارسال آلارم اشتباه توسط سيستم جلوگيري كند.

    قابليت تشخيص خودكار دستكاري دوربين مدار بسته معمولا تنها در دوربين هاي هوشمند وجود دارد و هر دوربيني اين قابليت را پشتيباني نمي كند. از اين قابليت مي توان براي سناريو هاي مختلف استفاده كرد كه چند نمونه از آنها عبارتند از :
        پوشاندن دريچه لنز دوربين در حياط يا راهروهاي زندان ، در اين حالت دوربين فورا به ماموران امنيتي اطلاع رساني مي كند تا هر گونه خطري را در همان ابتدا شناسايي و برطرف كنند.
        تغيير جهت دوربين مداربسته نصب شده در يك كارخانه كه مشغول شمارش تعداد كارتن هايي است كه توسط دستگاه بسته بندي مي شود . در اين حالت سيستم تشخيص خودكار خرابكاري با اطلاع رساني به موقع از هر مورد مشكوكي جلوگيري مي كند.
        تغيير فوكوس دوربين مدار بسته نصب شده در قسمت درب ورودي شعبه يك بانك در اثر پاشيدن اسپري ، در اين موقع سيستم تشخيص خودكار مي تواند با اطلاع رساني به موقع ، از بروز هر تهديدي شامل سرقت مسلحانه جلوگيري مي كند.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۳:۰۰

براي طراحان وبسايت اين موضوع كاملا آشناست كه ميگويند : چيزي را نشان دهيد تا اينكه توضيح دهيد! در اين مقاله به بررسي ساختن يك رزومه خلاق ميپردازيم .در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

قبل از اين كه صفحات رزومه را با مشاغلي كه در گذشته داشتيد پر نماييد، خيلي اهميت دارد تا فاكتورهاي مختلفي كه يك رزومه را عالي و شگفت انگيز مي سازد را ملاحظه بفرماييد. چه شما يك نويسنده سايت باشيد، يا طراحي وب و يا بازارياب محتوا و غيره فرقي ندارد، يك رزومه خوب و عالي بايد نشان دهنده بهترين كارهاي تان به صورت حرفه اي باشد.

براي مشاغل طراحي وب سايت، يك رزومه خوب مانند گفتن يك داستان مي باشد. قبل از اين كه ساخت رزومه خود شروع كنيد، به اين 4 توصيه اي كه در اين مقاله وجود دارد دقت كنيد تا بتوانيد يك رزومه خلاقانه و پايداري را به وجود آوريد كه مطئنا در ادامه مسير بسيار به شما كمك خواهد كرد.

 در نمونه كار خود سرمايه گذاري كنيد

زماني كه بحث استخدام در كار و يا پذيرفتن پروژه اي در زمينه طراحي وب سايت مي شود، داستان يك نمونه كار الزامي و اجباري مي باشد. اين مورد مخصوصا اگر شغل شما مانند طراحي سايت اصفهان، در زمينه بصري مي باشد، بسيار اهميت دارد. حتي اگر طراحان از قبل رزومه بسيار عالي داشته باشند، اكثريت آن ها اين روزها مي خواهند تا نمونه كار آنلايني نيز داشته باشند. و با وجود سيستم عامل هاي كاربرپسندانه اي مانند SQUARESPACE، WIX و WORDPRESS، اين روزها خيلي آسان شده است كه وب سايت خود را راه بي اندازيد و در آن واحد آن را اجرا نماييد.

تخصص تان هر چه باشد فرقي ندارد، بسيار ضروري است كه نمونه كار طراحي سايت اصفهان در وهله اول تاثير شگرفي را بر مخاطبان خود بگذارد. اطمينان يافتن از اين كه نمونه كارتان كار پسندانه مي باشد، به مشتريان واقعي و يا كارفرمايان اين اجازه را مي دهد تا تخصص هاي تان را به درستي شناسايي كنند. از اين رو زماني كه آماده ارسال رزومه خود مي باشيد، به ياد داشته باشيد كه در قسمت اطلاعات تماس، لينك نمونه كار آنلاين تان را نيز قرار دهيد.

 خيلي رزومه خود را شلوغ نكنيد

در حالي كه رزومه خود را توسعه مي دهيد، بسيار اهميت دارد تا آن را خيلي با عوامل اضافه شلوغ نسازيد. انرژي خلاقانه خود را بيشتر زماني كه شغل مورد نظرتان را به دست آورديد، صرف كنيد. زماني كه هم چنان در مرحله دريافت شغل مي باشيد، تعادل قابل توجه ميان جزئيات چشمگير و فرمت حرفه اي رزومه، بسيار اهميت دارد.

اگر شما يك طراح وب و با يك اصلاح گر تصوير مي باشيد، ممكن است بخواهيد تا CV خود را با موارد شگفت انگيز و زيبا جذاب بسازيد، اما در بيشتر شرايط بهتر است تا آن را ساده در معرض نمايش بگذاريد. اگر كار شما بستگي به محتواهاي بصري دارد، اطمينان حاصل نماييد كه چندي از بهترين پروژه هاي تان را در رزومه قرار مي دهيد. اجازه دهيد تا رزومه كاري تان پايه و بنياد شغل و حرفه تان را براي مخاطبان مشخص سازد.

محتوا كليد اصلي ساخت رزومه مي باشد

شما نبايد حتما يك نويسنده حرفه اي باشيد تا اطمينان حاصل كنيد كه رزومه تان داراي محتواهاي شگرفي مي باشد. اگر شما براي بيان كردن خود و حرفه تان توسط كلمات مشكل داريد، مي توانيد با ساخت ليستي از مهم ترين عوامل موجود در حرفه خود كه مي خواهيد در رزومه تان اضافه كنيد، شروع نماييد. اگر شما در بخش نمايشگاهي فعاليت داشتيد و يا به ديگر همكاران طراح وب سايت مستقل خود كمك كرده ايد، اطمينان حاصل كنيد كه از آن ها در رزومه خود نام مي بريد.

نيازي نمي باشد تا يك مقاله درباره هر پروژه طراحي بنويسيد، حتي اگر شما خيلي به اين كار وسوسه شويد، بايد جلوي خود را بگيريد، زيرا مخاطبان رزومه تان علاقه اي به خواندن متن هاي بلند و طولاني ندارند. بهتر است به "چه كسي، چه كاري، چه زماني، كجا و اگر بحث مرتبط بود به دلايل انجام پروژه و يا ساير موارد در رزومه خود بپردازيد.

زماني كه نوشته خود را تكميل نموديد، اصلاح كردن آن ها را در رزومه خود فراموش نكنيد! شايد اين موضوع آشكار باشد اما جالب است بدانيد كه خيلي از رزومه ها داراي غلط هاي گرامري و املايي مي باشند. هميشه ايده خوبي است تا رزومه خود را پرينت بگيريد، آن را با صداي بلند بخوانيد و اطمينان حاصل كنيد كه تمام قوانين گرامري را مانند نقطه گذاري و ويرگول گذاري و غيره را در متن خود رعايت كرده ايد.

 يك داستان را در رزومه خود تعريف كنيد

زماني وجود دارد كه كارفرما از شما مي خواهد تا اطلاعاتي را درباره تحصيلات، تجربه كارهاي قبلي و مهارت هاي و تخصص هاي ديگر تان در رزومه توضيح دهيد. اين در حالي است كه ممكن مي باشد طراحان وب سايت در طول سال هاي كاري خود، پروژه ها و كارهاي اندكي را انجام داده باشند.

به جاي اينكه كارفرماي تان را با جزئيات هر پروژه اي كه آن را انجام داده ايد، مشغول سازيد، روي كارهاي شكفت انگيز خود در رزومه تمركز نماييد. تصور كنيد كه رزومه تان مانند داستان سرايي مي باشد، جايي كه بيان كردن كارهاي فوق العاده اي كه انجام داده ايد، مي تواند تجارب و تخصص هاي تان را نشان دهد. دوباره تكرار مي كنم كه رزومه شما بيان كننده داستان كاري زندگي تان مي باشد، از اين رو اطمينان حاصل كنيد كه رزومه تان مي تواند مخاطبان را به خود جذب كند و باعث شود تا شما را به عنوان بهترين گزينه موجود مشاهده نمايند.

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۸:۱۷

خريد دوربين مدربسته

انتظار مي رود كه حجم فروش محصولات مديريت هوشمند پاركينگ از ۳.۴ ميليارد دلار در سال ۲۰۱۸ به حدود ۵.۱۵ ميليارد دلار در سال ۲۰۲۳ برسد و رشد چشمگيري داشته باشد. چرا  كه افزايش تعداد وسايل نقليه و ترافيك ، ميزان معطلي در ترافيك و مصرف سوخت را افزايش مي دهد از اين رو استفاده از تجهيزات مديريت هوشمند وسايل نقليه مي تواند اين مشكلات را به حداقل برساند. تحليلگران ماركت استند پش از تحقيق در اين خصوص به اين نتيجه رسيدند كه عامل تعيين كننده در افزايش فروش يك سيستم مديريت هوشمند پاركينگ ادغام سيستم هاي مختلف با يكديگر در غالب يك سيستم واحد است.
سيستم مديريت هوشمند پاركينگ چيست ؟

سيستم هوشمند مديريت پاركينگ به سامانه نظارت تصويري گفته مي شود كه با خواندن پلاك خودرو ها به آنها اجازه ورود يا خروج به پاركينگ را مي دهد. اين اجازه مي تواند از طريق كنترل راه بند يا مواردي شبيه به آن انجام شود. يكي از مهمترين ويژگي هاي سيستم مديريت پاركينگ امكان تعريف مبلغ مشخصي براي مدت زمان پارك خودرو است كه مي تواند بر روي سيستم فعال شود. سيستم هوشمند پاركينگ بصو ت لحظه اي مي تواند آمار تعداد پاركينگ هاي خالي را نمايش دهد. اين امكانات و بسياري از موارد ديگر كه به كمك دوربين مداربسته عمل مي كند تحت عنوان سيستم مديريت پاركينگ شناخته مي شود.

انتظار مي رود كه سيستم هاي كنترل ورود و خروج خودرو و مديريت بر درآمد پاركينگ ها بيشترين سهم از ميزان فروش سيستم هاي مديريت پاركينگ را به خود اختصاص دهد چرا كه اين سيستم ها به اپراتور اجازه مي دهد علاوه بر مديريت ورود و خروج وسايل نقليه به پاركينگ ، ميزان درآمد پاركينگ از تردد خودرو ها را نيز محاسبه كند، اين ويژگي شايد مهمترين دليل علاقه مندي صاحبان پاركينگ ها به استفاده از سيستم هاي مديريت پاركينگ باشد. چرا كه با استفاده از اين سيستم ها ، كنترل دسترسي و در آمد زايي پاركينگ ها به طور خودكار انجام خواهد شد.

براي دوربين مداربسته حوزه بزرگ ديگري كه سيستم هاي مديريت هوشمند پاركينگ ، بازار خوبي در آن خواهند داشت پاركينگ هاي عمومي است. چرا كه اين پاركينگ ها معمولا براي پوشش نياز افراد به پارك خودروهايشان در مكان هاي شلوغ و توسط سرمايه گذران بزرگ ساخته مي شوند و هدف آنها، درآمد زايي بيشتر و بهبود ارائه خدمات به مشتريان مي باشد. مديريت هوشمند تردد خوردو ها در كنار مديريت هزينه خودرو هاي وارد شده يا خارج شده از پاركينگ مي تواند اين شرمايه گذاران را زودتر به هدف اصليشان برساند.

صاحبان پاركينگ هاي عمومي هميشه در تلاشند تا امنيت خودرو ها و مكان پاركينگ خود را به مشتريان ثابت كنند و استفاده از سيستم مديريت پاركينگ مي تواند يك دليل خوب بر ادعاي آنها باشد.

 

به گفته كارشناسان بازار انتظار مي رود كه آمريكاي شمالي در دوره پيش بيني شده بالاترين سهم اين رشد را به خود اختصاص دهد چرا كه سرمايه گذاران بزرگ و صاحب نامي براي رفع نياز هاي مشتريان در اين حوزه در حال ساخت پاركينگ هاي عمومي هستند تا به رانندگان و مشترياني كه از اين پاركينگ ها استفاده مي كنند خدمات مناسبي ارائه كنند. كانادا و ايالات متحده آمريكا شاخص ترين كشور هايي هستند كه پيش بيني شده اين ميزان فروش در آنها بيشتر رخ دهد. رشد بالاي توليد ناخالص ملي و استفاده از بستر ها و راهكار هاي شهر هوشمند در اين دو كشور بيش از هر مكان ديگري به چشم مي خورد. افزايش فروش خودرو و تغيير مقررات پاركينگ باعث رشد بازار خودرو در آمريكاي شمالي و در نتيجه افزايش تقاضا براي استفاده از سيستم مديريت هوشمند پاركينگ شده است.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]