تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
اندر احوالات شبكه هاي اجتماعي براي كسب وكار هاي B2B و B2C بعد از طراحي سايت طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۲:۱۸

بهينه سازي صفحات در طراحي سايت تجارت تان در رسانه هاي اجتماعي بايد يك بخش مهم استراتژي بازاريابي شما محسوب شود. تكنيك هاي بهينه سازي رسانه اجتماعي بسيار كم هزينه مي باشند و شما را با ميزان مشتريان بيشتري رو به رو مي سازد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

از همه مهم تر، اين مورد به شما كمك مي كند تا روابط طولاني مدتي را با مشتريان خود بسازيد. شما بايد هدف اصلي بازاريابي رسانه اجتماعي را به ياد داشته باشيد: ايجاد روابط طولاني و بلند مدت.
اگر شما پروفايل هاي رسانه اجتماعي خود را با هدف سود و منفعت هاي تجاري در ذهن خود بهينه سازي كنيد، ممكن است با نااميدهايي نيز مواجه شويد. از اين رو زماني كه استراتژي رسانه اجتماعي را براي تجارت خود مي سازيد، بسيار دقت كنيد. در حالي كه شما در اين مرحله قرار داريد، يك راهنمايي در اين جا در ارتباط با اين كه چگونه مي توانيد صفحات تجاري رسانه اجتماعي خود را براي FACEBOOK،  TWITTER، LINKEDIN و INSTAGERAM بهينه سازي كنيد، وجود دارد.
بياييد با موارد و اصول پايه بهينه سازي بعد از طراحي سايت اصفهان در اين زمينه شروع كنيم:


1)از لوگو خود به عنوان تصوير پروفايل و آواتر خود به طور مداوم استفاده كنيد.
در شبكه هاي رسانه اجتماعي، مردم با شما در تعامل نمي شوند: آن ها آن جا حضور دارند تا با برند تان در تعامل و ارتباط شوند. اگر شما افرادي را مي خواهيد تا شما را در همه جا به ياد داشته باشند، بهترين كار اين است كه لوگو رسمي خود را را به عنوان تصوير پروفايل انتخاب كنيد. تنها اطمينان حاصل نماييد كه آواترهاي شما در طول تمامي كانال هاي رسانه اجتماعي كه حضور داريد، پايدار و يكسان مي باشند. در اين جا توصيه اي در ارتباط با اندازه تصوير آواتر در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي مختلف وجود دارد:

    Facebook: 180×180 px
    LinkedIn: 400×400 px
    Twitter: 400×400 px
    Pinterest: 165×165 px
    Instagram: 110×110 px
    Google+: 250×250 px

2) از نام شركت به عنوان نام كاربري استفاده نماييد
يك از معتبر ترين روش هاي ساخت و ايجاد ارتباطات با مشتريان در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي از طريق منشن ها يا MENTION ها مي باشد. زماني كه كاربران شما را در رسانه اجتماعي منشن نمايند، آن ها نام هايي را كه به نظر بسيار منطقي مي آيند را جستجو مي كنند. در اين شرايط، اين نام مي تواند نام برند باشد. معمولا كار سختي مي باشد تا نام برند خود را به عنوان نام كاربري به حساب آوريد، مخصوصا اگر نام برند شما يك كلمه و يا عبارت رايج باشد.
داشتن هويت متداوم و يكسان، حضور رسانه اجتماعي را در هر مرورگري كاربرپسندانه مي سازد و به كاربران اجازه مي دهد تا برندها را به راحتي بيابند. حتي اگر شما نمي توانيد نام كاربري را همان نام برند خود انتخاب نماييد، مي توانيد هميشه از متغييرهاي متناسبي از آن استفاده كنيد، اما به ياد داشته باشيد كه نام كاربري شما خيلي متفاوت تر از هويت برند شما نباشد.

طراحي سايت


 به طور متناسبي ارسال پست هاي تان را زمان بندي كنيد.
همان طور كه از تيتر اين مورد آشكار مي باشد، شما نبايد تمامي تخم مرغ هاي تان را در يك سبد قرار دهيد و يا به عبارت ديگر هر چه داريد را رو نماييد. هر كانال رسانه اجتماعي متفاوت مي باشد، هر يك داراي نيازها و زمان بندي بهينه اي براي بروزرساني محتواها مي باشد. شما بايد هم در دو حوزه B2B و B2C كه در آن حضور داريد و هم سطح مشترياني كه براي آن ها خدمت رساني مي نماييد، تعادل ايجاد كنيد.
براي مثال، براي مشتريان B2B، بسيار ضروري است كه 5 تا 10 بار در هر هفته به بروزرساني بپردازيد. در حالي كه براي مخاطبين B2C اين تكرار مي تواند حداكثر 20 ارسال پست در هر هر هفته باشد. هر شبكه رسانه اجتماعي متفاوت است و مخاطبين خاصي و گوناگوني را در نظر دارد. بنابراين، تكرار بروزرساني نياز دارد تا با شبكه رسانه اجتماعي كه در آن حضور داريد، مطابق و هماهنگ باشد.
در اين جا نيز از HUBSPOT اينفوگرافيكي وجود دارد كه به شما كمك مي كند تا در اين زمينه پيش رويد. در هر صورت، بسيار عملكرد خوبي مي باشد تا پست هاي تان را بر اساس آناليز سيستم عامل اجتماعي مورد نظرتان، برنامه ريزي كنيد. اين پست را از HBO به عنوان مثال مشاهده كنيد. در اين مثال، HBO يك فيلمي را تبليغ مي نمايد كه AMILLION WAYS TO DIE IN THE WEST نام دارد كه با يك عامل دعوت به عمل "STARTS NOW" مي باشد. اين مورد به فالوورها ايده صحيحي از اين كه آن ها انتظار دارند چه كارهايي را با اين پست انجام دهند، ارائه مي كند.

4) اعتبار و اعتماد متناسبي را براي مخاطبين خود به وجود بياوريد

شما در رسانه هاي اجتماعي حضور داريد، زيرا مي خواهيد با مردم در ارتباط باشيد. شما در اين سيستم عامل ها حضور داريد تا روابطي را با مخاطبين خود بسازيد، بهترين راه براي اين ارتباطات قدرتمند در رسانه هاي اجتماعي اين مي باشد كه به مخاطبين خود اعتبار و اطمينان بدهيد.
براي مثال، زماني كه محتواهاي ساخته شده توسط افراد ديگر را به اشتراك مي گذاريد، اطمينان حاصل كنيد كه نام آن ها را به اين ترتيب همراه آن محتوا ذكر مي كنيد: "از (نام فرد مورد نظر). اين امر مي تواند حضور اجتماعي شما را قدرت و اعتبار ببخشد و به شما كمك كند تا رتبه بندي بيشتري را به دست بياوريد. مي توانيد مثالي از OREO را در اين زمينه مشاهده كنيد. OREO از MARCH MADNESS كه مسابقات بسكتبال NCAA مي باشد با تگ كردن ALEX TROCHUT استفاده مي نمايد تا وب سايت PLAYWITHOREO.COM خود را تبليغ نمايد.
5) لينك هاي كوتاه همراه
لينك هاي كوتاه به شما كمك مي كنند تا روي بروزرساني محتواهاي خود نظارت داشته باشيد. آن ها لينك هاي قابل نظارتي مي باشند كه به شما اجازه مي دهند تا بدانيد كه كدام بروزرساني ها، بيشترين مخاطبين را به سمت خود جذب كرده است و كدام بخش ها را شما بايد براي بازاريابي و تبليغ مجددا مورد ملاحضه خود قرار دهيد. شما مي توانيد به تصوير زير نگاه كنيد تا دريابيد كه چگونه مي توانيد از اين مورد براي قرار دادن كلمات بيشتر در تويتر خودتان استقاده كنيد. اين لينك هاي كوچك مي توانند به شما كمك كنند تا صفحه خود را با بازديد هاي فراواني رو به رو سازيد. لينك هاي كوتاه به شما اين امكان را مي دهند تا با كمترين كلمات، بيشترين موارد را ارائه داريد و كمترين فضاي خالي را اشغال كنيد. سعي كنيد هوشمندانه از اين مورد استفاده كنيد.


6) روي محتواي بصري همراه با تصاويري كيفيت بالا تمركز كنيد.

اما تنها اگر اين تصاوير در كيفيت بالايي قرار داشته باشند مي توانند اين نتيجه را براي شما به ارمغان بياروند. بله، به طرز باورنكردني اهميت دارد تا از تصاوير با كيفيتي براي پست هاي رسانه اجتماعي خود استفاده كنيد. منابع آنلاين بسياري وجود دراد كه مي تواند به شما در ساخت تصاوير با كيفيت بدون نياز به اين كه در PHOTOSHOP متخصص و كارشناس باشيد، به وجود بياوريد. چنين ابزاري مي تواند CANVA.COM باشد كه به شما اجازه مي دهد تا تصاوير شگفت انگيزي را براي رسانه اجتماعي خود بسازيد.

7) در سيستم عامل هاي اجتماعي فعال باشيد

مطمئنا رسانه هاي اجتماعي براي ارتباطات اجتماعي است. به اين ترتيب رسانه هاي اجتماعي تنها رسانه اي نيست كه محتواهاي خود را به اشتراك بگذاريد، بلكه رسانه اي است كه با مخاطبين خود در تعامل باشيد. شما مي تواند به كاربران خود پاسخ بدهيد و به آن ها نزديك شويد، زيرا آن ها از شما انتظار دارند تا فعال باشيد و مطابق با هدف اين سيستم عامل هاي اجتماعي عمل نماييد. يك ابزار خوب و عالي براي نظارت بر اين موضوع مي تواند COMMUNITY باشد. اين مورد مخصوصا در زمينه شكايت ها و جستجو هاي كاربري، جايي كه سطح انتظارات كاربران بسيار بالا مي باشد، خيلي تاثير گذار و حائز اهميت مي باشد.

8) بسيار به صفحه "درباره ما" دقت داشته باشيد.

بازديدكنندگان مي خواهند هر جزئيات كوچكي را درباره شما بدانند. آن ها انتظار دارند به جزئياتي مانند مكان دفتر شركت، سرويس هايي كه ارائه مي كنيد، ساعات كاري و غيره از صفحات رسانه اجتماعي شما دسترسي داشته باشند. شما بايد از بخش "درباره ما" به صورت استراتژيك استفاده كنيد و تا جايي كه مي توانيد اطلاعات مورد نياز شان را به آن ها ارائه كنيد.
بخش "درباره ما" بسيار شبيه به توضيحات متني يا MTA DESCRIPTIO صفحه وب سايت شما مي باشد، زيرا شما به توضيح اندك و كوتاهي (حدود 155 كاراكتر) نياز داريد تا اطلاعات را به طور صحيحي در مرورگرها و موتورهاي جستجو نشان دهيد. براي مثال، به اين صفحه درباره ما از CLOUDWAYS نگاه كنيد كه مهيا كننده هاست مديريت شده وب سايت ها مي باشد. اين مورد داراي هر چيزي كه نياز است در محل صحيح خود مي باشد.


طراحي سايت 
نتيجه راهنمايي رسانه اجتماعي براي تجارت هاي B2B و B2C

هيچ شكي وجود ندارد كه مهم ترين هدف رسانه اجتماعي جذب مخاطبين و توليد محتواهاي ارزشمند براي آن ها است. بنابراين، زماني كه يك بار در رسانه اجتماعي حضور داشته باشيد و بخواهيد كانال هاي B2B خود را بهينه سازي كنيد، بايد پست هاي تان را بر اساس مخاطبين مد نظر خود پرورش دهيد و در خور و شايسته آن ها بسازيد، با آن ها ارتباط برقرار كنيد و از همه مهم تر بايد سعي كنيد در ارتباطات خود ساده و پر منعت به نظر برسيد.
اين يك راهنمايي قطعي و نهايي نمي باشد، اما زماني كه اجرا شود، اين توصيه هاي بهينه سازي مي تواند ميزان مشاهده شدن شما را در رسانه هاي اجتماعي بهبود دهد. به اين راهنمايي به عنوان يك راه حل سريع بنگريد كه مي تواند حضور شما را در رسانه هاي اجتماعي قدرت ببخشد و تجارت و يا برند تان را بيشتر سر زبان ها بي اندازد و از همه مهم تر باعث مي شود تا مشتريان بيشتري و به تبع آن درآمد بيشتري را به دست بياوريد.

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]