مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
اجراي درست و صحيح طراحي سايت در سيستم عامل هاي مختلف طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۲:۰۳

در اين مقاه قصد داريم تا به نحوه اجراي درست  طراحي سايت  در سيستم عامل هاي مختلف بپردازيم . چيزي كه كمتر كسي به آن توجه ويژه ميكند . در ادامه با  طراحي سايت همراه باشيد.

آيا تاجران واقعا بايست به  طراحي سايت  ريسپانسيو دقت داشته باشند؟
ضروري است تا حضور آنلاين خود را در همه ابزارهايي كه مخاطبان به وسيله آن  طراحي سايت  و فروشگاه ساز ما را بازديد مي نمايند، بسط دهيد. ابزارهاي موبايل آينده كسب و كار شما هستند و هر كسي بايست طراحي سايت خود را براي اين ابزارها مهيا سازي و بهينه سازي نمايد.


تفاوت قيمت  طراحي سايت ريسپانسيو با  طراحي سايت  معمولي چيست؟
از نظر قيمتي، طراحي سايت ريسپانسيو گران تر از طراحي معمولي سايت است. طراحي سايت ريسپانسيو به شما فرصت مي دهد تا به مشتريهاي سايت خود در همه مكان ها و ابزارها دسترسي داشته باشيد. اگر در نظر داشته باشيد تا طراحي سايت خود را تنها در دسك تاپ ها اجرا نماييد، تنها به 50 درصد از مشتريهاي سايت خود دسترسي پيدا خواهيد كرد. شما در طراحي ريسپانسيو سرمايه گذاري مي نماييد، اما چند برابر اين مقدار در آينده سود به دست خواهيد آورد.

 

به چه ميزان بايست در  طراحي سايت  ريسپانسيو تلاش كنيم؟
همواره زمان و تلاش بسياري نيازمند است تا يك طراحي سايت را در سيستم عامل هاي مختلفي اجرا كنيم. در هر صورت، استفاده از طراحي سايت ريسپانسيو يا به عبارت ديگر ايجاد يك طراحي سايت كه در همه ابزارها اجرا شود، سريع تر انجام مي پذيرد تا اين كه بخواهيم براي هر ابزاري، طراحي سايت بخصوصي بسازيم.


چالش هاي موجود در زمينه  طراحي سايت  ريسپانسيو چيست؟
دشوار است كه تنها يك طراحي سايت بسازيم تا در همه ابزارهاي مخاطبان سايت اجرا شود. براي اين كه در اين نوع طراحي، تجربه بهينه اي را براي مخاطبان سايت خود به وجود آوريد، بايست زمان و تلاش بسياري را صرف نماييد. براي مثال، عكس بزرگي كه در طراحي سايت خود استفاده مي نماييد احتمال دارد لازم باشد به يك عكس مربعي شكل تغيير پيدا نمايد تا براي موبايل ها سازگار باشد. يا احتمال دارد كلمه "دانلود نماييد" را در يك دكمه به "بيشتر ياد بگيريد" تغيير دهيد، به اين خاطر كه مخاطبان موبايل غالبا روي كلمه "دانلود نماييد" كليك نمي نمايند.

از اين رو، در حالي كه  طراحي سايت  ريسپانسيو كاربران بيشتري از طراحي سايت هاي معمولي جذب خود مي نمايد، اما زحمات بسياري را مي طلبد و احتمال دارد مدت زمان بيشتري از يك طراحي سايت معمولي به طول بينجامد. با پرتال سازهمراه باشيد.

منبع : طراحي سايت

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]