مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
جذب مشتريان طراحي سايت طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۶:۳۸

براي آنكه بتوانيد افراد مختلفي براي  طراحي سايت  توجيه كنيد و كسب وكارآن ها را ديجيتالي كنيد بايد نكاتي را بلد باشيد . در ادامه با  طراحي سايت  همراه باشيد.

1.سرعت پايين لود  طراحي سايت  
آيا تا به حال طراحي سايت هايي را بازديد كرده ايد كه مدت ها منتظر بارگيري آن شده باشيد؟ اين قضييه براي هر كسي خسته نماينده است و احتمال دارد سبب شود كه فرد هرگز به آن طراحي سايت باز نگردد، به اين خاطر كه تجربه ناسازگاري را در بازديد طراحي سايت به دست آورده است.

بر پايه KISSMETRICS، 47 درصد از مشتريهاي سايت انتظار دارند كه صفحه هاي سايت در عرض 2 ثانيه و يا حتي كمتر بارگيري گردند و 40 درصد از اين اشخاص در صورتي كه بيشتر از 3 ثانيه منتظر بنظير، طراحي سايت را ترك مي نمايند.

به چه نحوي اين مشكل را رفع كنيم: گزارشات مبني بر گوگل و GTMETRIX قادر است در اين زمينه به  طراحي سايت شما كمك نمايد. اين ابزارهاي رايگان به شما كمك مي نمايند تا علت سرعت كم  طراحي سايت  خود را پيدا نماييد و پيشنهاد هاي براي ارتقاي سرعت و عملكرد مناسب طراحي وب سايت تان ارائه مي دارد.

2.ثبت نام اجباري مشتريهاي براي ورود به  طراحي سايت 
 طراحي سايت  شما بايست مشتريهاي و كاربران خود را تشويق نمايد، نه اينكه به اجبار از بازديدكننده ها بخواهد تا نخست اطلاعاتي در اختيارتان قرار دهند و بعد وارد سايت گردند. اين امر بازديدنمايندگان سايت را آزار مي دهد و ارزش سايت تان براي آن ها از بين مي رود.

استفاده از POP-UP هايي كه بعد از بارگيري سايت به سرعت ظاهر مي گردند، سبب مي شود تا بازديدنمايندگان تان تجربه بدي به دست آورده و به سرعت  طراحي سايت  تان را ترك نمايند. اگر بازديدنمايندگان و مخاطبان سايت دريافتند كه مطالب و مطالب  طراحي سايت  شما خيلي ارزشمند هستند، در  طراحي سايت شما ثبت نام كرده تا از آخرين اطلاعات و مطالب بروز  طراحي سايت  تان باخبر باشند.

به چه نحوي اين مشكل را رفع كنيم: بايست براي كاربران و بازديدكننده هاي سايت خود ارزش هايي را مهيا نماييد تا در  طراحي سايت  شما بنظير. اگر مي خواهيد بازديدكننده ها را از خارج شدن از طراحي سايت تان منصرف نماييد، لحظه اي كه مي خواهند دكمه خروج را بزنند، قادر هستيد به وسيله POP- UP هايي به آن ها پيشنهاد هاي ويژه پيشنهاد كنيد تا انگيزه ماندن در  طراحي سايت  تان را داشته باشند. براي نمونه قادر هستيد چند درصد تخفيف به آن ها پيشنهاد نماييد. مطالعات نشان داده است كه اين مورد، 70 تا 96 درصد سبب بازگشت بازديدكننده ها به طراحي سايت مي شود.

3.انيميشن ها و موردهاي صوتي در  طراحي سايت 
سال هاي پيش، خيلي از برنامه نويسان طراحي سايت احساس مي نمودند كه استفاده از موزيك و انيميشن هاي زياد، كليد موفقيت جلب كاربران بيشتر به طراحي سايت و فروشگاه ساز است. هيچ كس به موزيك هاي كه صداي بلندي دارد، گوش نمي دهد و هيچ فردي اعتنايي به انيميشن هاي بسياري كه در طراحي سايت قرار گرفته است، نمي نمايد.

طراحي سايت هر روز در حال پيشرفت است و موزيك و انيميشن ها ديگر قادر نيستند بازديدكننده ها را به سايت مورد نظر جلب نمايند. به علاوه، اين موردهاي سبب پايين آمدن سرعت طراحي سايت تان نيز مي شود.

به چه نحوي اين مشكل را رفع كنيم: روي طراحي سايت ساده فوكوس نماييد كه به سرعت بارگيري مي شود و به بازيدنمايندگان تان فرصت مي دهد تا به سرعت كالاها و خدمات سايت تان را كه در معرض فروش هستند، درك نمايند. اگر بازديدكننده هاي سايت مدت بسياري را صرف اين نمايد كه دريابد شما چه چيزهايي در طراحي سايت خود ارائه مي داريد، به سرعت طراحي سايت شما را ترك خواهند كرد.

4.سرچ ضعيف: بازديدنمايندگان بايست بتوانند به آساني در طراحي سايت شما سرچ نمايند و نحوه اين امر را بايست به آساني دريابند. اين سرچيابي بايست در هر ابزاري كه بازديد كننده استفاده مي نمايد، بهنيه سازي شده باشد.

اگر آن ها نتوانند محل قرارگيري منو در طراحي سايت را پيدا نمايند، قادر نيستند به هدف خود دست يابند و به سرعت طراحي سايت را ترك مي نمايند. شايد شما داراي مطالب عالي و كالاها و خدمات عالي اي در طراحي سايت خود باشيد، اما اگر بازيدكننده هاي سايت نتوانند به آساني آن ها را پيدا نمايند، ارزشي ندارد.
به چه نحوي اين مشكل را رفع كنيم: يك منو سرچ داشته باشيد كه به آساني پيدا شود و خيلي واضح و معين باشد. مطمئن شويد كه منو طراحي سايت شما به صورت ريسپانسيو طراحي شده است و مخاطبان در هر ابزاري اعم از دسك تاپ، لب تاپ و تبلت مي توانند از آن به آساني استفاده نمايند و هم چنين مطمئن شويد كه مخاطبان از اين سرچ مي توانند تجربه بهينه اي به دست آورند. شما موظف هستيد كه با ايجاد كردن منو سرچ ساده و واضح در جايي كه به آساني يافت شود، اين تجربه بهينه را براي شان ممكن سازيد.


قادر هستيد از ابزارهايي نظير CRAZY EGG استفاده نماييد تا دريابيد كه بازديدكننده ها در هنگام ورود به طراحي سايت تان به دنبال چه موردهايي هستند. اين ابزار، نقشه اي را به شما ارائه مي دهد كه به وسيله آن قادر هستيد قسمت هاي كه مورد علاقه بازديد ​كننده ها است را معين نماييد و اين ابزار براي شما آشكار مي سازد كه بازديد كننده ها به چه سايز در طراحي سايت شما اسكرول كرده اند. كدام قسمت هاي طراحي سايت كاربردي است و كدام قسمت ها كاربردي نيست. از اين رو به آساني قادر هستيد روي قسمت هايي بيشتر سرمايه گذاري و بهينه سازي نماييد كه توجه بيشتري از كاربران را به خود جلب كرده است. با كمك اين ابزارها به خوبي قادر هستيد روي عملكرد كاربران و بازديدكننده هاي سايت تان نظارت داشته باشيد.

5. كم بودن مطلب و اطلاعات بروز در طراحي سايت.
علاوه بر اين كه بايست طراحي سايت سريع و زيبا با سرچ ساده اي داشته باشيد، بايست به طور مكرر مطالب سايت خود را بروز نماييد و در غير اين صورت اين مطلب براي بازديد كننده هاي سايت تكراري است و نياز نمي بينند تا وقت گران بهاي خود را در طراحي سايت شما هدر دهند. شما بايست هر باري كه بازديدكننده به طراحي سايت شما وارد مي شود، او را با مطلب هاي جديد و بروز غافل گير سازيد. به اين ترتيب است كه اين اشخاص به مطالب جديد شما جذب شده و مدت بيشتري در طراحي سايت شما باقي خواهند ماند.

به چه نحوي اين مشكل را رفع كنيم: اگر در طراحي سايت خود وبلاگي داريد، بايست به طور مكرر اين مطلبها را بروز نماييد و مطالب جديدي به آن بيافزايد و اين مورد، مناسب ترين شيوه براي اطمينان يافتن از بازگشت بازديدنمايندگان به طراحي سايت شما براي مرور مطلبهاي جديد است. هنگامي كه به طور مكرر مطالب سايت خود را بروز نماييد، قادر هستيد ميزان بازگشت كاربران را به طراحي سايت خود مشاهده نماييد و در ضمن قادر هستيد نظاره گر افزايش درآمد كسب و كاران نيز باشيد. هنگامي كه براي منتشر نمودن مطلبها در طراحي سايت و يا وبلاگ خود برنامه ريزي داشته باشيد، ديگر به اين روند عادت مي نماييد و پست هاي جديدي را در وبلاگ و سايت خود قرار مي دهيد كه براي كاربران خيلي جذاب و مهيج است. در صورتي كه كاربران تان، مطالب وبلاگ و طراحي سايت شما را جذاب بيابند، بي صبرانه منتظر پست ها و مطالب جديد شما هستند.

براي دارا بودن يك طراحي سايت خوب كه بازديدككنده هاي سايت را به خود جذب نمايد و سبب خروج سريع آن ها از سايت نشود، لازم است تا كارهايي اجرا كنيد و از اين امر پيشگيري نماييد. همان طور كه در بالا عرض كرديم با افزايش سرعت بارگيري طراحي سايت، ارائه پيشنهاد هايي براي عدم خروج مخاطبان، استفاده از طراحي ساده و ساده گرايانه كه عاري از موزيك و انيميشن هاي زياد و بي فايده است، گذاشتن سرچيابي ساده و موثر و بروزرساني مطالب طراحي سايت و وبلاگ تان، قادر هستيد علاوه بر جذب كاربران و مشتريهاي جديد به طراحي سايت تان، سبب شويد كه مشتريهاي فعلي تان نيز طراحي سايت شما را ترك نكرده و براي مدت بيشتري در سايت شما بنظير. همگي اين موردهاي به دارا بودن كسب و كاري ختم مي گردد كه علاوه بر دارا بودن كاربران زياد، درآمدهاي بسياري را نيز به دست مي آورد.

منبع: طراحي سايت

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]