مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
چگونه يك طراحي سايت زيبا و كاربردي داشته باشيم ؟ طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۴:۱۰

دانستن حرفه هاي مختلف در  طراحي سايت  ميتواند شما را بيشتر از رقبا جلو بياندازد . اگر نكات مهم براي داشتن  طراحي سايت  را نميدانيد ، حتما اين مقاله را بخوانيد.

استفاده از فضاي خالي زياد در  طراحي سايت 
براي مخاطبان سايت، يك  طراحي سايت  بايست خلوت و ساده و كاربر پسندانه باشد. پس، شما بايست از فضاي خالي بسياري در  طراحي سايت  خود بهره بگيريد تا مولفه هاي كليدي در هر صفحه از سايت تان برجسته و آشكار باشد.

فضاي خالي در  طراحي سايت  كه به فضايي كه پيرامون هر عامل در  طراحي سايت  قرار دارد، باز مي گردد، نه تنها سبب مي شود تا حس ظرافت در  طراحي سايت  تان ايجاد شود بلكه موجب مي شود تا موقعيت برندتان و هم چنين بر اساس مطالعات دانشگاه Wichita State قادر است درك مطالب سايت تان را نيز بهبود دهد. طراحي سايت هاي عالي كمي وجود دارند كه به طور موثري از اين فضاهاي خالي استفاده كرده اند: Squarespace، Medium و Everyone’s Favorite Search Engine.


به منزله نتيجه، شما مي توانيد يك  طراحي سايت  زيبا و مينيمافهرست را طراحي نماييد و گرافيك هاي زيبايي را ايجاد كنيد كه مشتري هاي سايت تان عاشق آن ها هستند. صفحه عمده شلوغ در طراحي سايت احتمال دارد با عث شود كه مخاطبان سردرگم و گيج شوند، از اين رو، دارا بودن يك طراحي سايت ساده با فضاي خالي زياد قادر است كاربران را نسبت به طراحي سايت تان انگيزه بدهند.

ساده نمودن جستجو در  طراحي سايت 
براي اينكه  طراحي سايت  خود را براي استفاده آسان سازيد، بايست جستجو يابي آن را تا جايي كه مي توانيد ساده فراهم نماييد. مطمئن شويد كه كالاها تان به آساني در صفحه اول سايت، قابل دسترس هستند و نوار جستجو در طراحي سايت قابل رويت است و مخاطبان به آساني مي توانند هم در دسك تاپ و هم در گوشي هاي همراه از آن استفاده كنند.

يك راه براي آزمايش استفاده آسان طراحي وب سايت براي مخاطبان اين است كه ببينيد كه آيا طراحي سايت شما از قواعد سه گانه در اين زمينه مراعات مي كند يا خير. طراحان سايت در دهه 1990 همواره از اين سه عامل در طراحي سايت هاي خود استفاده نمودند و به موفقيت هاي چشمگيري در زمينه جذب كاربران به طراحي سايت نيز دست يافتند. اگر خلاف اين قواعد در طراحي سايت خود عمل نماييد، با كمال تاسف مخاطبان و كاربران خود را از دست مي دهيد.

براي اطمينان يافتن از اين قضييه، بايست متن هاي سايت خود را تا جايي كه مي توانيد واضح و صريح سازيد و سعي نماييد تا چشمان مخاطبان را به اطلاعات پراهميت سوق دهيد. هم چنين، شما مي توانيد آزمايش طراحي سايتي را با دوستان و آشنايان خود اجرا كنيد تا دريابيد كه تعاملات با اين طراحي سايت به چه ترتيب است و كدام مولفه هاي به نظر خيلي جذاب مي رسد.

جذب بيشتر مخاطبان به وسيله مخاطبان  طراحي سايت  راضي
هيچ كاربري دوست ندارد تا با طراحي سايتي رو به رو شود كه كه پر از متن هاي دراز و عكس هاي پي در پي هستند. از اين رو، مطمئن شويد، قواعد سه گانه (صراحت، ترتيب و سامان يافتگي، و تبديل بازديدكننده هاي به مشتري سايت) را در مطالب طراحي سايت خود اعمال مي نماييد.

به طور مثال، اگر در حال راه اندازي يك طراحي سايت و فروشگاه ساز كسب و كار الكترونيك مي باشيد، خيلي هوشمندانه است كه نقل قول هايي را از خريد ها و تجربه هاي مثبت مخاطبان در طراحي سايت خود بگذاريد، بدين وسيله كاربران و مخاطبان سايت تان بلافاصله انگيزه بسياري مي يابند تا فعاليت هايي را در طراحي سايت انجام داده يا كالاي را خريداري كنند.

الويت سرعت و سادگي  طراحي سايت 
هنگامي كه موضوع ويژگي هاي كاربردي در طراحي سايت مي شود، منظور مان به سرعت بارگيري سايت باز مي گردد. بخصوص براي طراحي سايت هاي كسب و كار الكترونيك، دارا بودن سرعت بارگيري كند صفحه هاي سايت و يا مشكلاتي در اجراي سايت در گوشي هاي همراه قادر است ميزان مخاطبان و مشتري هاي آن طراحي سايت را كاهش دهد وحتي مي توان شاهد كاهش درآمد هاي هنگفتي در اين شركت ها و طراحي سايت ها بود. يك مطالعه و تحقيق به وسيله Akamai نشان مي دهد كه حدود 40 درصد از مشتري هاي آنلاين، صفحه هاي طراحي سايت را به اين خاطر ترك مي نمايند كه بارگيري سايت بيشتر از چند ثانيه طول كشيده است و حدود 52 درصد از آن ها نيز مدعي بودند كه سرعت بارگيري بالا در طراحي سايت ها سبب مي شود تا در طراحي سايت ها باقي بنظير. راه آسان براي غلبه يافتن بر اين قضييه اين است كه روي سرعت بارگيري طراحي سايت خود فوكوس داشته باشيم.


هم چنين دارا بودن صفحه پرداخت مستقيم و خلاصه نيز قادر است عامل كليدي در افزايش كاربران و مخاطبان سايت باشد. هرچه روند و صفحه پرداخت طراحي سايت تان كوتاه تر باشد، راحت تر مي توانيد مخاطبان سايت را به خريد از كالاها و خدمات سايت تان تشويق نماييد. براي مثال، Amazon، طراحي سايتي است كه خريد از سايت را تنها با يك كليك در صفحه پرداخت ممكن مي سازد.

استفاده از طراحي ريسپانسيو براي طراحي سايت ها
براي اين كه مطابق با استاندارد هاي طراحي سايت عمل نماييد، بايست از طراحي ريسپانسيو استفاده نماييد. طراحي ريسپانسيو به مطلب و طراحي سايت شما كمك مي كند تا در هر صفحه نمايشي بازديد شود، اعم از گوشي هاي همراه، كامپيوترها، تبلت ها و غيره.

سرمايه گذاري روي طراحي ريسپانسيو نه تنها تعامل مخاطبان سايت را در هر ابزاري كه كمك مي گيرند بهبود مي دهند، بلكه قادر است سئو سايت و بهينه سازي سايت آن را نيز ارتقاء دهد.

منبع: طراحي سايت

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]