مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
روند طراحي سايت دانشگاهي موفق طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sarinweb
تاريخ: ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۳۲:۴۶

دانشگاه ها و مراكز آموزشي از جمله مكان هايي هستند كه در دنياي امروز به  طراحي سايت نياز دارند . اين مراكز براي سازماندهي هرچه بيشتر دانشجويان خود نياز دارند تا  طراحي سايت مرتبط با خود را داشته باشند . در ادامه همراه باشيد تا اين موضوع را بيشتر بررسي كنيم .

در اين مقاله قصد داريم تا روند درست يك  طراحي سايت موفق دانشگاهي را براي شما بازگو كنيم . 

هرصفحه در  طراحي سايت دانشگاهي بايد لوگو دانشگاه باش
لوگو و نام دانشگاه بايد به خوبي در تمامي بخش هاي سايت، قابل رؤيت باشد. دقت داشته باشيد كه تعداد زيادي از بازديدكنندگان سايت دانشگاه شما، به طور مستقيم وارد صفحه ي اصلي سايت نمي شوند.

پس لازم است تمامي صفحات سايت، اطلاعات كافي در رابطه با دانشگاه را به بازديدكننده منتقل كنند. ممكن است دانشجوي اقتصاد يك دانشگاه، به خوبي با سايت دانشكده ي خود آشنايي داشته باشد، اما لزوما اين مساله، براي همه صدق نمي كند. با انجام اين كار خواهيد توانست تا اعتبار بيشتري به برند دانشگاهي خود ببخشيد.

در  طراحي سايت دانشگاهي به تصاوير اهميت دهيد
يكي از مواردي كه اعتبار زيادي به سايت دانشگاهي شما مي بخشد، عكس هايي است كه در آن استفاده مي كنيد. هر عكس بايد به تنهايي، پيامي داشته باشد و بتواند در كنار ساير عكس هاي سايت، ارزش هاي اصلي دانشگاه را به كاربران منتقل نمايد. سعي كنيد از عكس هاي عمومي كمتر استفاده كرده و از تصاوير اختصاصي بيشتري بهره ببريد، تا حس اصيل بودن مطالب سايت به كاربران منتقل شود.

صفحه درباره مارا قدرتمند پر كنيد

صفحه "درباره ما" يكي از مهم ترين صفحات سايت دانشگاهي است كه نقش اساسي در آشنايي افرادي دارد كه قصد دارند راجع به دانشگاه شما اطلاعاتي كسب نمايند. بيشتر سايت هاي دانشگاهي در تنظيم اين صفحه دچار اشتباه شده و آن را با اطلاعات كسل كننده و بدون هدف پر مي كنند.

سعي كنيد يك بخش "خلاصه" در صفحه "درباره ما" ايجاد كنيد و اطلاعات و ارقام مهم در رابطه با دانشگاه را به صورت كوتاه بيان نماييد. براي تاثيرگزاري بيشتر، مي توانيد يك ويديو ي كوتاه را در رابطه با دانشگاه، در اين صفحه قرار دهيد.

منبع: طراحي سايت

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]